Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,mám problém s importem PNG obrázků do Macromedia Flash 8 PRO... Když ho dám naimportovat ukáže to chybu
Jeden nebo více souborů nebyly naimportovány, protože byl problém s jejich přečtením.

Nevíte v čem je chyba ? Dělá vám to taky ?? Díky za pomoc
XXX
Profil
Problem bude v tvem Flashi. Import PNGcek neni problem a zadne chyby nevypisuje ;) Zkusil bych reinstalaci...
MIchall
Profil *
no mě tady to dělal flash 5 a teď i flash 8.....tak nevim,reinstalace mi nepomohla :(
FlashManiac
Profil
nekdy se to stane, kdyz je ten PNG spatne ulozeny.. zkus preulozit PNG, popripade ho hodit do jineho formatu(pokud potrebujes i pruhlednost zkus TGA
Tomcat
Profil *
Ahoj, mám stejný problém s Flash 8... a reinstal mi též nepomohl... Mohli by mi někdo poradit nějaký nástroj na úpravu obrázků?
Díky
FlashManiac
Profil
rikam.. je treba to preulozit v nejake grafickem programu..
napr Phototshop, (mozna Corel), myslim ze by to mohlo jit i v Zoneru(ale tam jsem to nezkousel, pouzivam photoshop)
TomasP
Profil *
Ja tyto problemy resim tim, ze ty soubory prozenu Fireworksama. Staci jen otevrit a preulozit.
embee
Profil
png umi u windowsacky malovani :)
TomasP
Profil *
jo, ale pokud jsem delal s PNG ve Photoshopu ci kdekoli jinde, hazelo to pri importu do Flashe problem. Po projeti Fireworksama to nedelalo. Zahada, nicmene to U MNE funguje :-)
FlashManiac
Profil
embee
umi umi..ale neumi tam pruhlednost..aspon myslim teda XP
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0