Autor Zpráva
bodyremover
Profil
ahoj lidi.
potrebuju udelat vertikalni rozbalovaci menu se trema urovnema a nevim jak to mam rozchodit. kazda uroven ma osum nabidek, takze je to dohromady bratru 512 moznosti a ja to opravdu nechci animovat po jedny. muzete mi sem hodit nejakej tip prosim? neumim programovat, tak sorry za mozna trapnej dotaz...dik
XXX
Profil
Kdyz neumis programovat, tak jak to chces udelat??? Tip je bud se naucit programovat nebo se na to vykaslat a nechat to cele udelat nekoho jineho...
Medvídek
Profil *
Pokud neumis ve flashi, tak projed google a tam mas kotel prikladu v HTML + CSS
bodyremover
Profil
2XXX: myslel sem treba jestli neni nejaky univerzalni zapis pro delani takovejch veci. neco z ceho bych to okoukal...
naucit se programovat na to nemam bohuzel cas.
bodyremover
Profil
2Medvídek: no je tady este jeden problem...ja sem zkousel takovy ty prg jako 123 flash menu a podobne, ale jakmile to prekonvertuju ze swf na fla, tak se mi tam objevi strasnej kod ve kterym se vubec nevyznam a navic to odkazuje jenom na web...ja potrebuju volat jiny soubory z urcitejch slozek...nejedna se o menu na web ale o menu na cd...
bodyremover
Profil
doobry uz to mam...jenom mi chybi dalsi svinarna... dokazu rozevrit menu a vsechno, ale neumim udelat to, kdyz sem mysi delsi dobu mimo nabizeny polozky z menu nebo pri kliknuti jinam, aby se mi menu zase zabalilo...jinymi slovy se vratilo na snimek cislo jedna.
vi nekdo jak na to? dekuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0