Autor Zpráva
ich
Profil *
dobrej,
nejde mi nainstalovat flash. vždycky když spustim inst. tak to inicializuje a poté se nic neděje, nebo píše že je již instalace spuštěná, ale stopro vim že neni. píše to i po restartu OS. poprví když jsem to spustil, tak i ta inicializace probíhala mnohem pomalejš než nyní. Musel jsem však tu první stornovat, měl jsem spuštěný ještě nějaký systemový soubory. Nevíte někdo čím to je, popřípadě kam se ukládaj ty inicializační data?
Díky moc
Timy
Profil
Což takhle napsat alespoň OS a verzi Flashe?
ich
Profil *
XP sp2, fl 9, zkoušel jsem to na stejnym stroji jinde a šlo mi to v pohodě, tam jsem nezmáčk to prokleté STORNO při inicializaci...
Bubák
Profil
Jestli není pozdě, zkus "Obnovení systému".
Lokev
Profil *
jde nekde stahnout zdarma ( neee skusebni verzi) flashe ? Nejakou nejnovejsi, tre CS3 treba v EN. Prosim zaslete mi odkazy na Lokev @centrum.cz, diky za pomoc..
Timy
Profil
Lokev
Jako že by šel software za třicet tisíc stáhnout legálně a nebyla by to trialka? Spíš ne. Ale jestli seš student, můžeš si koupit studentskou verzi CS3, nestojí moc.
Timy
Profil
ich
V Program Files asi není žádná složka, co? :-) Co někde v C:\Documents and Settings\user\Data aplikací\? I když čert ví, teď mi jeden známý říkal, jak si instalačka Visualka odkládala nějaké soubory na disk K:\, kde měl uložené jenom filmy…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0