Autor Zpráva
Orchys
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Potřeboval bych poradit, jak udělat ve flashi banner, který se po mouseOver zvětší třeba na dvojnásobek s tím, že překryje původní obsah stránky (html) a "neodstrčí ho" a po mouseOut se zase zmenší na původní velikost. Děkuji za radu.
T3RMiX
Profil
Zkus nastavit tomu Flashu z-index vetsi nez ma ta stranka, a nastavit mu průhlednost.
male_fatale
Profil *
Nejspis myslis nejake reklamni bannery, touhle otazkou jsem se take zabyval. Musis mi dva swf soubory . Prvni ktery bude jako "lakadlo" a po najeti se ti ukaze druhy. Vsechno ostatni musis napsat v nejakem jazyce (nejspis java script). Pro ukazku bych ti neco mohl poslat, ale prave tady nic nemam takze smula :)
ukboy
Profil *
Zdrawiim.. male_fatale..
mohl by jsi mi taky poslat ten jawascript? Moc by se mi hodil bo v jawa scriptovani neumim vubce delat.. :) a kdyz tak nejake vysvetleni jak to vse udelat.. predem moc dekuji :o) noelcom@centrum.cz
enoice
Profil
hoši hoši, to s tim javascriptem je podle me docela blbost...
kdyz pouzivate bannerovej vymenovej system tak to jen tak nejde...
ale kdyz mate banner na strance nakyho kamos, tak si staci trosku pohrat s flashem a CSSkama...
u flashe pruhledny pozadi....casem vam poslu odkaz...
sanxo
Profil *
inac tie rozbalovacie bannery (co sa automaticky rozbalia) ma slusne povedane "PIIIIIIIIIP"! poznam ludi, ktori kvoli takymto veciam odinstalovali FlashPlayer. Len tak dalej...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0