Autor Zpráva
piksel
Profil *
Mam takyto problem, importujem video do flashu a ked ho importujem tak mi hodi jeden dlhy keyframe a ten sa editovat poriadne neda(odseknut, vyrezat,vymazat nejaku cast a tak). Ked skusim aj dat convert to keyframes, tak mi to skonvertuje ale iba jeden- ten na ktorom som bol a spravi mi ho po celu dlzku toho klipu...
Nejake navrhy ako importovat video aby malo viac keyframov ako len jeden dlhy natiahnuty?

dik vopred...
FlashManiac
Profil
no nevim ale jelikoz to FLV je jiz komprimovany format tak to takhle nepujde..
jediny zpusob ktery me napada je ze musis to video pres nejaky konvertor prekonvertovat do sekvence snimku(JPG,PNG,...) a to pak nahrat do flashe snimek po snimku...
ale jinak to asi nepude... :-)
piksel
Profil *
toto ma napadlo pravdupovediac, aj som to skusil dat do gifu, lenze tam je strata kvality, ale zrejme to bude najlepsie riesenie, aj ked ma to sklamalo :D , nuz.....

diki... :)
FlashManiac
Profil
musis pouzit jiny format.. jak jsem psal nejlepe PNG nebo JPG, tak ztrata kavality nebude znatelna
embee
Profil
Tak si to FLVcko otevri v nejakem softu na editaci videa, udelej tam upravy a pak ho zase uloz
K8-Y
Profil *
ČAUTE......NEWIIITE KDE SE DAAAA STAAAHNOUT ADOBE FLASH CS2 V ČEŠTINĚ??????KDYBY NĚKDO VĚDĚL KDE SE TO DAAA SPLAŠIT TAK AT POŠLE ODKAZ.....PŘEDEM DIIIKY..... :)
Steve
Profil
K8-Y
ADOBE FLASH CS2 neexistuje.... jestli jsi tim myslel verzi 8, tak ta je ke stazeni na strankach Adobe, ale bez lokalizace. O ceske lokalizaci nevim.

A zkontroluj si klavecnici, mas rozbitej CapsLock.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0