Autor Zpráva
katuska
Profil *
Chtěla bych se vas optat.Snažila jsem se naucit ve flashi.Flash jako po grafické stránce jsem celkem zvladala.Umím pár věciček ve photoshopu, tak mi to přišlo dosti povědomé ale netroufnu si říci, že ve photoshopu doopravdy umím.Bohužel action script mě dělal dosti velké problémy.Pujčila jsem si knížky,našla nějaké návody na tvorbu ale stejne to nebylo ono.Kody umí opsat každý ale vymyslet jsem je nedokázala.Až jednou jsem narazila na php někde na internetu a zjistila, ze je to skoro to samé.Tak jsem se rozhodla dělat stranky.Tak se učím v html.Myslíte si že když budu postupně postupovat tak časem dojdu až k tomu php a dal,tak budu schopná pochopit trochu i ten flash?vím že to nebude za týden za měsíc, alet řeba za rok nebo 2.Vím ež to není žádná sranda.Však jsem si to už zkusila.
FlashManiac
Profil
tak nejni vubec dulezite jaky jazyk se chces naucit.ale dulezite je pochopit podstatu programovani.. a ta je v kazdem jazyce temer stejne.. jen se to jinak zapisuje..
takze je neni to o tom ze si koupis knihu a ta te nauci.. ale je treba delat si vlastni projekty(za pomoci tech jednoduchych prikazu) a postupne k nim pridavat nejake slozitejsi..
ja jsem take v zacatku (zacinal jsem na pascalu) nechapal o co v programovani jde.. ale po case kdyz jsem na tom delal.. se to zmenilo..
treba u me to bylo nahle(prirovnal bych to k takovemu mesimu osviceni XD)
nerikam ze jsem zacal hnedka delat mega projekty..ale pochopení toho jak to funguje uz vede k tomu, ze uz si jenom nabalujes dalsi veci a stavas cim dal lepsi..
napr o flashi jsem vedel tyden(mel jsem cas se na nej podivat a trosku se seznamit) a mel jsem delat prvni komercni projekt.. takze je treba porad zkouset a hloubat v knihach a od tech nejjednodussich prikazu se dostat k tem slozitejsim..

asi jsem ti moc nepomohl.. ale pri dobre vuli jde vsechno :-)
embee
Profil
mno podle me nema html s programovanim moc spolecneho... perecejen je to markup jazyk, ne programovaci jazyk. Byt tebou, naucim se teorii OOP a pak ji aplikuju do praxe at uz pomoci PHP nebo AS, javy nebo C++, je to vsechno hodne podobne.

A jde jenom o to to zkouset a zkouset a debugovat a nadavat u PC "proc mi to ku*** nefunguje?" :D
katuska
Profil *
mno podle me nema html s programovanim moc spolecneho... perecejen je to markup jazyk, ne programovaci jazyk. Byt tebou, naucim se teorii OOP a pak ji aplikuju do praxe at uz pomoci PHP nebo AS, javy nebo C++, je to vsechno hodne podobne.

A jde jenom o to to zkouset a zkouset a debugovat a nadavat u PC "proc mi to ku*** nefunguje?" :D





Vim že html nemá nic společnýho s porgramovacím jazykem.Ale potrebuji ho k tomu abych mohla zkouset php,c++ a vsechno(nebo aspon doufám)
b022d
Profil *
Technicky vzato nepotřebuješ. Já třeba pro ladění php používám konsolový výstup a je mi pak jedno, do jaké šablony to nastrkám, ať už html, xml, atp.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0