Autor Zpráva
Sylar
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zdravím,
nevíte někdo o nějakém slušném flash katalogu na web ? Cena nehraje roli ( pokud to nebude 50 000 ), hlavní je, aby dobře vypadal a měl co nejvíce užitečných fcí.
Potřebné fce:
- možnost vkládání různých designových templates
- reálné otáčení stránek
- možnost posunu stránek o 1 dopředu/vzad
- možnost skoku o více stránek dopředu/dozadu
- možnost skoku na začátek/konec katalogu
- možnost odkazů, obrázků ( video a zvuk není třeba, ale výhodou )
- možnost měnit rozměry stránek ( pokud bude dostatečně velký - není třeba )
- možnost tisku či uložení v pdf formátu
- vkládání textů i obrázků přes administraci

... bohužel jsem našel mnoho flash katalogů které jsou založeny na tom, že se do nich nahrávají už předem vytvořené prezentace v pdf souborech a v projektu který mám na starosti to bohužel není možné realizovat. katalogů bude příliš mnoho na to, se s každým dělat ve wordu a následně vytisklé pdf nahrávat do flashe.

Díky všem za reakce :)
flz
pokial cena nerozhoduje, daj si ho nakodit v dakom grafickom studiu, popripade si zozen dake freelancera
Goblyn
Sylar
Chtěl bych se zeptat jaké flash katalogy jste našel? Chtěl bych jednoduše udělat z pdf dokumentu flash katalog a nenašel jsem zatím vhodný prográmek. Děkuji
ddeny
Profil *
No a v čem budou zdrojová data na ten katalog? Pokud by se jednalo o načítání z nějaké databáze, tak to se dá řešit pomocí FlipVieweru, jen z toho určitě nepolezou PDF soubory, protože když je tam nedáte, tak je není kde brát, že). To samé platí i pro dotaz na katalog z PDF souborů (viz http://www.bocekmedia.net )

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: