Autor Zpráva
swat
Profil
Vytvořil jsem stránky v programu Flash. Publikoval jsem je do souboru index.html a index.swf. Tyto dva soubory jsem přehrál přes FTP na web, ale v prohlížeči se zobrazí pouze barva pozadí bez jediného objektu. Pokud jsem vytvořil stránky v HTML(MS Frontpage) nahrával jsem soubor html a složku s objekty. Tady nevím jestli nahrávám všechno. Někomu se bude možná tento dotaz zdát směšný, ale já jsem se nic nedozvěděl ani v literatuře. Můžete mi poradit, jak na to a kde je chyba? Děkuji.
T3RMiX
Profil
stačí tam nahrát pouze HTML a SWF takže třeba index.html a flash.swf. Pokud se ti nezobrazí, zkus se podívat jak máš Flash pojmenovaný, nejlíp jeho název dej do 8 znaků bez diakritiky.
swat
Profil
Moc děkuji T3RMiX. Už to běží. Měl jsem soubory chybně pojmenovaný. Díky moc. Nevěděl by jsi ještě poradit s problémem proč ve Flashi po umístění jakéhokolivobjektu (např. obdélníku) se tento objekt v prohlížeči zobrazí ne zcela u kraje, ale asi 0,5 cm od kraje okna prohlížeče i když ve flashi je umístěn na okraji pozadí? Ještě jednou díky
habendorf
Profil
Viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=72 7
DoubleThink
Profil *
Vložení do HTML
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0