Autor Zpráva
Mikuláš
Profil *
Viem že sa nepatrí niečo niekomu vnucovať, ale aj tak, je možné pomocou javaScriptu zabezpečiť, aby keď návštevník nemá flashplayer sa mu nainštaloval a rovno sa spustila prezentácia? tak aby ani netušil že sa niečo také udialo :-)
habendorf
Profil
Proboha jen to ne! IMHO to nejde, to by byla strašná bezpečnostní díra. To bys mu tam pak mohl nainstalovat cokoliv.
Mikuláš
Profil *
vsak sa len pýtam, sa hanbím... niesom si istý ale na jednej stránke som sa stým stretol... asi...
llook
Profil
Můžeš ho tak akorát nabídnout ke stažení tak, že rovnou vyskočí známý dialog "Přejete si soubor otevřít nebo uložit?". Lepší je ale podle mě normální odkaz na macromedii, nic uživatelům nevnucovat.
Nebo využít některé bezpečnostní díry Internet Exploreru (je jich přehršel), ale to by už byla dost špína.
DoubleThink
Profil *
Automaticky to nejde - vzdycky se musí odklepnout nějaká hláška
llook
Profil
na jednej stránke som sa stým stretol
To by mě zajímalo. Víš ještě na jaké stránce to bylo?
Mikuláš
Profil *
vieš, ono to je tak... myslel som si že sa mi nainštaloval flashplayer automaticky, lebo som skušal moj javascript - na otvorenie html okna s ponukou na inštaláciu. Tak som si z macromedie stiahol uninstaller, odinštaloval, šiel som na tú moju stránku a v pohode, otvorilo sa mi ono ponukové html okno. Potom som šiel na stránku www.datacom-ke.sk a zrazu mi fungovali všetky flashovské animácie a bannery, tak teraz neviem...
Fred
Profil
Ač se to bude zdát brutální řekl bych, že to v IE asi jde a to pomocí CSS!!! Tady ten příspěvěk nahoře http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=72 &page=1 . Zkoumal jsem jakým způsobem se instaluje to pitomý exe a objevil ten odkaz na http://msdn.microsoft.com/workshop/author/behaviors/reference/behavior s/clientcaps.asp to by jeden zvracel. Ale na té stránce datacom-ke.sk nic takový není, takže jsi asi nejspíš špatně odinstaloval.
Anonymní
Profil *
Fred: No tak to je teda docela soda! Je tam ale ještě jedna podmínka: The download behavior and the file specified in the startDownload method must exist on the same domain.
habendorf
Profil
Sakra, zapoměl jsem se přihlásit, sorry.

Fred: No tak to je teda docela soda! Je tam ale ještě jedna podmínka: The download behavior and the file specified in the startDownload method must exist on the same domain.
llook
Profil
IE tady po ruce nemám, ale ten behavior opravdu nepotřebuje žádný souhlas? Zkuste to někdo, kdyby to tak bylo, tak by to byla docela zákeřná vlastnost (=chyba v terminologii Microsoftu).
Tripl=kri...
Profil *
proč se strachovat, nebyla by první ani poslední v terminologii Microsoftu[i][/i]
Fred
Profil
Tak se mrkněte sem, ale s IE bych to nezkoušel http://a-search.biz/?wmid=1010 :-) . Má to titulek about:blank Trusted Start Page|Microsoft Explorer
V kódu jsou ty triky
a v patičce pak odkaz na Spyware removal
na stránku http://nyam-nyam.biz/search.cgi?q=spyware+removal;acc=1010
skoro bych řekl, že jsou to triky výrobce toho prvního prográmku za 30 dolárků
Před tím odkazem v patičce je ve zdrojáku iframe, mrkněte se na tu adresu toho iframe, na ní je další iframe tentokrát pomocí document.write a na tý další adrese http://213.200.210.10/dl/get.php?id=905 je
tenhle kód
<object
id="113" CLASSID="CLSID:FFCEABDA-C04E-7F4A-E9B6-DFA72B2F49FB" codebase="101/CZ905_112.exe">
</object>
Jo a rozhodně to není na stejný doméně, mrkněte na to v nějakém gecku to je v pohodě :-)
Anonymní
Profil *
co znamená koncovka exe
habendorf
Profil
execute -> vykonej, proveď
DoubleThink
Profil *
co znamená koncovka exe

Executable = spustitelný
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0