Autor Zpráva
Bernye
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj všem, poprvé v životě jsem se rozhodl udělat flashovou animaci na webovou stránku a hned jsem se setkal s problémem. Věc se má tak.... mám obrázek, který je rozdělen na 2 poloviny, a ty jsem převedl na symbol button. Každé z těchto tlačítek pak odkazuje na jinou část webu. Problém ale nastal, že animace která proběhne po přejetí kurzoru přes tlačítko (což je horizontální posun) a při stisknutí tlačítka (posun vertikálně dolů o několik px) se tato animace provede pouze s jedním buttonem ale druhý neudělá nic. Samostatně symbol (tlačítko) u kterého animace nefunguje jde bez problémů, ale po kompilaci v testu po najetí myši provede tlačítko pouze horizontální posun ale víc nic. Doufám, že jsem problém popsal srozumitelně alespoň trochu. Děkuji za jakýkoli nápad nebo pomoc.

Když bude potřeba, klidně animaci pošlu.

Bernye

ICQ: 297752494
jabber: Bernye.jabber@hkfree.org
email: ber.m.do@post.cz
FlashManiac
Profil
nahod nekam zdrojak(edisk, leteckaposta)..pokud alepouzivas flash 9 uloz to ve formatu pro flash 8
Bernye
Profil
Tak jediné co umím poslat je ta animace, takže je zde:

http://leteckaposta.cz/912213769

snad to pomůže. Ještě k tomu jsem schopnej říct akorát to, že na tvorbu tlačítka používám funkci změna na symbol a pak v úpravě symblolu upravuji animaci při přesunu kurzoru, při stisknutí tlačítka atd.....
FlashManiac
Profil
tady to mas
http://leteckaposta.cz/815621149
slo tam jen o to, ze jsi mel to vertikalni posunuti toho tlacitka vlozene do spatného snímku.. místo v DOWN bylo v HIT, takze jse to jen prohodil a jede to:) GL v dalsi praci
Bernye
Profil
Děkuji, měl sem to vlastně celou dobu na očích a stejně to neviděl.... jen je mi záhadou, že na tom druhém tlačítku to takhle nastavené fungovalo.... to byl asi ten šotek co mě zblbnul ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0