Autor Zpráva
drumik
Profil
Zdravím, mám takový menší problémek, u kterého mi došly nápady, jak to sprovoznit. Když si vytvořím tlačítko, tak bych potřeboval po najetí myší, aby se při Over objevila fotka mimo to tlačítko a po odjetí zase ta fotka zmyzla. Ok.... vytvořit není problém.... jenže když najedu na to místo, kde se ta fotka má zobrazit, tak se provede změna, jako bych najel na to tlačítko.... Musí se to vyřešit AS, aniž by se něco dělo, když najedu na to místo, kde se objeví nějaká fotka?? Nebo to jde jednoduše ve snímcích buttonu.

Díky za odpověď
Doxxik
Profil *
Hoj,

jestli jsem to dobře pochopil:

na ploše je tlačítko -> po najetí kurzoru na něj se zobrazí fotka -> po odjetí kurzoru (resp. při stisku LTM) fotka zase zmizí?
jestli jo, mrkni na tento zdroják (co jsem v rychlosti vytvořil...;-) - snad ti to pomůže


s pozdravem

Doxxik
Doxxik
Profil *
jak to tak čtu čtu znova, tak sem si všimnul, že nechceš, aby fotka byla součástí tlačítka..
samozřejmě je tu taky řešení.. momentálně mě napadá třeba metoda hitTest
(testovalo by se při každém pohybu myši:

onMouseMove = function() {
if (tlacitko.hitTest(_xmouse, _ymouse, true)) {
//funkce, která zobrazí fotku... třeba jí jen posune:
fotka._y = 50;
} else {
fotka._y = 1000;
}
}

(snad je to správně :-))
drumik
Profil
právě, že může být součásti, ale ta fotka se nesmí zobrazit, pokud najedu na to místo zobrazení.... musí se zobrazit, pokud najedu pouze na tlačítko, tedy TO, co tu fotku zobrazí
Doxxik
Profil *
tak zkus ten první příklad (fla), co sem postnul... změň si tlačítko, fotku, názvy.. ;-)
teda jestli vyhovuje ... heh

Doxxik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0