Autor Zpráva
Luboš
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Macromedia má australskou konkurenci která se walí světem a k nám ne a ne dorazit. Je tady Swish max. Téměř vychytanej a to hlavní. A co je hlavní je INTUITIVNÍ, JEDNODUCHÝ. Bohužel bez češtiny. Zato všude na světě najdete plno scriptů efektů a prostě v tom prostředí se to dá naučit i člověk který nemá programátorské vlohy. Programátoři jsou naštíru s grafikou. Na webu stojí jen 99 doláčů. To je pakatel. Ukázka na virtual-tour.info
Hanz
Profil
Luboš
Knám se dostal. Jak píšeš tak je lepší na animace. Ale neuděláš vněm skoro žádnou pořádnou aplikaci. A jako nějaká velká konkurence se nedá brát. Bez Macromedií by asi skončil :o)
FlashPlayer, který potřebuješ aby ti Flash jel vyrábí Macromedia (pokud se nepletu tak nic jiného neexistuje). Takže Macromedii zničit nemůže (né že by chtěl).
Luboš
Profil
Já píšu o editoru, je prostě rychlejší, makromedia má moc složité prostředí, musíš být specialista, tohle prostě zvládne každej s trochou angličtiny. Prostě napíšeš, namontuješ do písmenek nebo objektů efekty a je to. Vyexportuješ.
jacob
Profil
Luboš
Súhlas, ja som prvé falshe začal robiť ešte v Swish v2.0. Aj ten bol dobrý, no Swishmax je perfektný, jednoduchý, odporúčam.
Boy
Profil
Věřím, že Swish může být dobrá věcička, ale přijde mi trošku nemorální dělat něco v tak jednoduchém programu jako Swish, říkat že je to dělané ve Flashi a prodávat do za hříšné peníze.......fuj.......Co ty na to Luboši?
Anonymní
Profil *
BOY
To jako bys řek že pokrok je nemorální a obchod je nemorální, nebo taky proč něco dělat jednoduše když to jde i složitě? To už tady jednou bylo! Důležitý je výsledek a co nejjednodušší cesta jak ho dosáhnout.[b][/b]
halogan
Profil
<nadsazka>Skvělé, zahazuji VIM a začnu používat Frontpage, je přeci intuitivnější, jednodušší a je to v něm rychlejší, je přece jedno, kolik má funkcí, hlavně že je to v něm rychlé.</nadsazka>
Luboš
Profil
<nadsazka>Co takhle poznámkový blok, tam jde úplně všechno když to máš v hlavě</nadsazka>
Luboš
Profil
Každý extrém je extrém a každý podle svých schopností a možností, když ti je nějakej editor těsnej a víš že jinej umí víc a ty to víc chceš dělat - tak dotoho
Hanz
Profil
Luboš
Co takhle poznámkový blok, tam jde úplně všechno když to máš v hlavě

Já bych to jako nadsázku nebral. Máš totiž absolutně pravdu.
pavel030
Profil
Dobry den panove,
mam drobny problem. Mam novy disk a nemam na nem zadny soft. Ted potrebuji delat ve swisi, ale uz si nepamatuji jak jsme ho tam dostal, kdyz to po me chce porad nejake heslo. pomuzete?
Predem dekuji pavel
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0