Autor Zpráva
j
Profil *
Tak mám další dotaz. Umístil jsme na stránky takovou prezentaci ve flashi. je tam i hudba mp3(vložená do knihovny, nalinkovaná pro AS a v prvním snímku pomocí AS spuštěná). Ale když spustím prezentaci, tak hudba jde dobře, ale při jakékoli manipulaci s oknem prohlížeče se prezentace zpomaluje(tudíž hudba nesedí, což je špatně.) Nevíte jak tomu zamezit? Na disku to běželo bez problémů. Díky.
rednek
Profil
Skus prehravat hudbu cez Stream, nie cez Event
A ak to uz robis a stale to nejde tak sa ospravedlnujem, a neviem cim to je
embee
Profil
Taktak, jedina moznost sycnhra TL a audia je pomoci streamovani, tzn ze musis hudbu vlozit na tajmlajnu do layeru. Dalsi moznost je prezentaci prevest na video soubor a audio zakomponvat primo do toho, tim se zbavis problemu se synchronizaci. Otazka je, jak to cele ma fungovat....
DoubleThink
Profil *
Taktak, jedina moznost sycnhra TL a audia je pomoci streamovani, tzn ze musis hudbu vlozit na tajmlajnu do layeru.
Nepomůže. Flash zvuky nedeformuje při snižování FR.
embee
Profil
DoubleThink

- to je ale pouze v pripade, ze nestiha cilove PC, jinak me se tohle osvedcilo presne ve stejnem pripade. Mel jsem animaci synchronizovanou s hudbou, pres skript se to napr. v ruznych prohlizecich poustelo ruzne, ale po zapnuti streamu se to srovnalo na stejny timing. Samozrejme ze kdyz budes mit pomale PC, tak to nebude stihat, ale to se ti spis bude sekat aji ten zvuk ;)
j
Profil *
díky moc, zkusím to vložit do vrstvy.
j
Profil *
tak jsem to zkusil a nejde :( Zvuk je vložený do vrstvy a seká se to stejně, ne nějak viditelně, ale mám tam jedno místo, kde potřebuju, aby se prezentace trefila přesně do hudby a tam byla hodba o dobrých 5 sekund napřed. Což je zvláštní, to je jako by se zpomalovala prezentace. A další věc, když jsme to měl pomocí AS, tak jsme vypnutí hudby pomoci tlačítka řešil tak, že jsem jí ztlumil na 0 (právě z důvodu, aby se nevypla uplně, kdyby jí chtěl později zas zapnout, aby zase seděla vůči prezentaci) a toho asi při vložení do vrstvy nedocílím.
DoubleThink
Profil *
to je ale pouze v pripade, ze nestiha cilove PC
Což je náš případ (při jakékoli manipulaci s oknem prohlížeče se prezentace zpomaluje)

Což je zvláštní, to je jako by se zpomalovala prezentace.
Není to zvláštní, je to vlastnost Flash playeru. Pokud procesor nestíhá počítat snímky v nastaveném framerate, nezačnou se snímky přeskakovat, ale zpomalí se framerate. Zvuk je ale zpracováván paralelně, takže pak nesedí synchronizace.
embee
Profil
DoubleThink
stale se mi nezda, ze pri nedostatku vykonu CPU se ti zpomali pouze prezentace a zvuk je nedotcen... ten by se urcite sekal taky.

j
coz jsem tu mimchodem nekde cetl - "Zvuk je vložený do vrstvy a seká se to stejně" - tzn ze se seka i zvuk nebo se akorat rozpada synchronizace? Pokud se ti seka i zvuk, tak musis orezat prezentaci. Pokud se ti zvuk neseka, zkontroluj si zapntuy streaming.

Muzes si to overit pomoci task managera - zapni si sledovani systemu a pust prezentaci a uvidis, kolik CPU ti vlastne zere.
j
Profil *
DoubleThink
Je fakt, že nemám nejnovější pc - 1,8Ghz, 256 RAM. To bude asi tím, co?

embee
Ne, to ne, přímo se to neseká, kdybych tam nepotřeboval v té druhé minutě mít zvuk přesně v místě té prezentace, tak bych ani nepoznal, že je něco špatně. Kde zkontroluju ten zapnutý streaming?

Díky
embee
Profil
j
no kdyz kliknes na ten layer kde mas zvuk, tak v properties panelu je neco jako streaming zaskrtavatko
j
Profil *
jo, tak to opravdu bylo tím streamingem. Díky moc, už to šlape. lze nějak použít streaming při vkládání hudny ne do vrstvy, ale pomocí třídy objektu Sound? a ještě bych měl jeden dotaz, jde nějak ztlumit hudba vložená do vrstvy(ne vypnout, jen ztlumit na 0?) Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0