Autor Zpráva
Boy
Díval jsem se na flash.jakpsatweb.cz a zde jsem našel návod, jak udělat onen kurzor......ovšem mělo to dvě závady: Pokud jste klikli pravým tlačítkem třeba abyste zkopírovali text, tak po při dalším prohlížení se vám objevily dva kurzory na sobě.....to jsem vyřešil tak , že jsem místo
onClipEvent (load) {
Mouse.hide();
startDrag(this, true);
}
onClipEvent (mouseMove) {
updateAfterEvent();
}
dal:
onClipEvent (enterFrame) {
this._y = _root._ymouse;
this._x = _root._xmouse;
Mouse.hide();
}
onClipEvent (mouseMove) {
updateAfterEvent();
}
Tím se vyřešil můj první problém.....ale druhý byl takový, že jakmile kurzor najel nad selektivní text, takový který jde vybrat a zkopírovat, tak se s ním objevil i defaultní kurzor po přejetí nad text..........netuším, jak se ho zbavit
Hanz
Boy
1) To asi nepůjde
2) Nedávej jeden dotaz víckrát.
Boy
Hanz
Jde to!!!!!!Konečně.
Boy
Sice trošku oklikou, ale funguje...
Hanz
Boy
No teď záleží, který myslel. Jestli ten co přidal tak ten zmizet může, ale pokud myslel ten textový tak to by mě vážně zajímalo jak.
MyFlower
Profil *
Trochu jsem neochopil wo co gou {mimo mísu}, ale napadla me takova blbost - co treba ten kursor definovat v <body>? - treba <body onMouseOver...>
PerToon
MyFlower - ehm, trošku o pět měsíců pozdějc, navíc to tvoje řešení je JavaScript a na Flash a navíc a to je hlavní, tohle by reagovalo. A navíc je tvé řešení kapku nelogické. Cursor se dá definovat v css a pro vešekeré případy, zatímco javascript nefunguje všude a je divný dávat ten kurzor při přejetí nad body... prostě ty bys akorát nespolehlivě složitě a absurdně definoval něco co v css jde... jenže tady šlo o kapku jiný kurzor, flashový.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0