Autor Zpráva
kacer
Profil *
Ahoj všem,
Potřebuju radu. Představme si situaci že mám silnici a na silnici autíčko. A já bych potřeboval: Když na to autíčko najedu myší amy se zvětšilo (Budu potřebovat návod, ale ne jen na jedno takže na tý silnici budu mít třeba 3 auta a když na jedu na jdno z nich tak se zvětší jen to na kerym mám myš, a kdyř z něj sjedu tak se změnší, najedu na 2 a ten se zase zvětši, ale jenom on atd. Prosil bych o podrobný návod ve Flashy moc neumim. A pokud by bylo možno tak i screeny. Může být ve wordu nebo v čemkoliv chcete hlavně že bude.
Taps
kacer
ono to nemusí být ani ve flashi, možná by stačil javascript
kacer
Profil *
Byl by někdo schopen napsat mi návod jak na to?? Ve Flashy.
embee
Hele to je porad dokola... "chci navod". Ja chci zase hodinky s vodotryskem. Tady tohle to neni seminar - za skoleni v ASku se plati tezky penize. Takze pouzij google a zapni mozek a az budes resit konkretni problem, tak pouzij forum. Tohle je zase dotaz typu "jak se ridi auto?" moje odpoved "bez do autoskoly a neptej se na diskuzi".
kacer
Profil *
HMM na hodinky z vodotryskem ti asi návod nenapíšu, měl sis je koupúit někdy v roce 2003 kdy se dostavali k nějakejm lentilkám! Ano já google použil dostal sem se na http://flash.jakpsatweb.cz nikde sem to tam nenašel tak sem se podíval na fórum nikde sem to nenašel tak se se slušně zeptal. Víš já za to nemůžu že ty si tak ubohej a místo toho aby jsi obtěžoval 5 minut tak tady nadáváš! Já za to nemůžu že s Flashem neumim a ty si asi mysliš jakej si král když v něm umíš a ten kdo žádá o radu je blbec kerej nic neumí. V tom případě je mi tě líto!
Steve
kacer
v tuhle chvíli se musím zastat embeeho, protože tohle je jedna ze základních aplikací... zkoušel jsi help flashe? To, žes to na těch stránkách nenašel, jenom vypovídá o tom, že neumíš hledat, protože to tam je, přímo tady, ale to by sis to nejdříve musel přečíst.
kacer
Profil *
Ahá todle sem našel takym ale asi sem si toho navšim. Tak jo promiňte mi to. Ale ve Flashy fakt neumim tak se nezlobte. BTW: Omluva ,,embee "mu
embee
kacer
zadat o radu je neco jineho nez zadat o celkove reseni problemu. Zadat o radu je vhodne v pripade, kdy mas konkretni problem ci bug a ne kdyz ani nevis, jakym zpusobem funguji zakladni flashove aplikace - na to je na internetu tutorialu mraky. V knihkupectvich se vali tuny knmizek o falshi a zakladech AS. A jak uz psal Steve, ve flashi je i neco jako napoveda, kde toho taky neni malo.

Kazdej zacinal, ale rozhodne zacinat dotazovanim se misto studiem je spatna cesta... protoze se tak nikdy nic nenaucis - jenom se ptat. Snad na to prijdes :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0