Autor Zpráva
onliner
Profil
Ahoj začínám s Flashem co se týče webů, a něco jsem si vytvořil, a potřeboval bych to rotáhnout na celou šířku stránky. Poradíte jak?

mám prostě stránky ty jsou "Stranky.swf"

a potřeboval bych kód, kterej vložim do HTML, aby to bylo roztáhlé do celého okna.

dík za rady
silverback
Profil
No - ale nemáš tam nějakou bitmapovou graifku, která by se po tomhle roztažení zdeformovala? Ono se to celé zdeformuje, pokud nemáš ani poměr strana šířka stejný jako prohlížeč. Nicméně, pokud vložíš swoje swf do html, budeš tam mít něco takového:

<body><div align="center">
<script type="text/javascript">
AC_FL_RunContent( 'codebase','http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0','width','1024','height','760','title','index','src','index','quality','high'  ,'pluginspage','http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P  1_Prod_Version=ShockwaveFlash','movie','index' ); //end AC code


tak si všimni těch tučně zvýrazněných hodnot - změň je podle potřeby - ale není to optimalizace pro všechna rozlišení, to je jasné. To bys musel udělat složitěji. Tvůj dotaz se týkal zásahu do HTML. Přímo Flash dovoluje tohle určit scriptem, zkus si v helpu najet na Fullscreen a určitě to pořešíš, ale když vydržíš napíšu ti lepší řešení, teď nemám čas.
embee
Profil
mno... zalezi na tom, jak se ma ten flash chovat pri resizu stage. Nicmene vem si ten kod, co popsal silverback a misto pevnych hodnot je nahrad procenty - tzn 100% a 100%, ve flashi si zakaz scaling a mas flash, co se ti roztahuje pres celou stranku.
silverback
Profil
Apropo, teď jsem zjistil, že tuhle možnost máte hned ve flashy, alespoň v CS3 - když dáte File>Public settings a dáte tam HTML zátržku, můžete v dimension nastavit percent a dát hodnoty 100 a je to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0