Autor Zpráva
Blob
Profil *
Zdravím, s flashem se teprve učím a zkouším si s tím tak různě hrát, ale vrtá mi hlavou (a nikde na to nemůžu narazit), jak docílit toho, aby byl například text podsvícený - něco, jako vnější záře ve photoshopu. Už jsem to viděl u flash bannerů mockrát, ale nepodařilo se mi na to přijít. Je na to potřeba nějaká lepší verze flashe, nebo stačí obyčejná? Máte někdo nějaký tip? Tohle bych velice rád použil, ale nevím jak :(

Díky za odpovědi
Blob
Profil *
aha, tak už se mi asi podařilo zjistit jak na to... Dočetl jsem se, že Flash CS3 (kterýžto já nemám) dokáže importovat PSD soubory z photoshopu, kde se dá vnější záře snadno vytvořit, aniž by deformoval jejich nastavení. Takže to bude asi ono... To abych začal šetřit :(
FlashManiac
Profil
dokáže to i Flash8
samozřejmě není tam takový výběr jako v CS3 ale například ty vržené stíny umí
Blob
Profil *
o stínech vím, ale já myslel "vnější záři" Nejde o stín, ale v podstatě o zvýraznění objektu po celém obvodu barevným zářením. Dá se nastavit jeho velikost, průhlednost, sytost... Co se týče photoshopu, je to v celku mocný nástroj, pokud s ním člověk umí pracovat. V tom flashi mi to dost chybí... Když si pak udělám návrh třeba v photoshopu a pokusím se to zrealizovat ve flashi, tak je výsledek bez onoho podsvícení o poznání horší... Každopádně díky za radu :)
FlashManiac
Profil
chce si to projít ty filtry..popřípadě se to pokusit nějak nasimulovat, aby to vyapadalo jako přes fotošopácký filtr..ale to už jsou vcelku dost časově náročné věci:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0