Autor Zpráva
kalič
Profil *
Mam takovej hrozně amatérský dotaz.
Když chci ve flashi namalovat čáru a mám k ní přisouzenou barvu, tak se nemaluje jinou barvou než tou, kterou jsem jí nastavil.
Myslim si, že chyba je v layer, protože tam je takový čtvereček, ve kterém je ta barva, kterou se ta čára namaluje.
Jak mam teda udělat, aby ta čára měla barvu, kterou ji přisoudím v levém panelu??
flz
Profil
skus kliknut na ten stvorcek v tom layeri, asi si si zapol Outline
kalič
Profil *
Když kliknu na ten čtvereček, tak změní barvu, ale pořád jsou ty čáry tou barvou a vůbec nemají tu barvu, kterou jsem jim přisoudil v levém menu. Posílámobrázek. Já chci, aby byly ty čáry zelenou, ale oni jsou modré.
kalič
Profil *
odkaz je špatně. takhle je správně:odkaz
Lukasmage
Profil *
Mel bych jednu otazecku :D jak se da udelat takovyto obrazek ? Myslim jako udelat screenshot jakoby v realu : ) Je na to nejaky program ?
habendorf
Profil
Je na to nejaky program ?

Je na to klávesa printscreen (s altem jen aktivní okno).
Lukasmage
Profil *
takze zmacknu klavesu printscreen ? Co znamena aktivni okno ? Kam se to uklada ? -> me to totiz nak nefunguje :( ale diky moc.
habendorf
Profil
takze zmacknu klavesu printscreen ?
jo :o)

Co znamena aktivni okno ?
No můžeš mít otevřeno na obrazovce třeba 50 oken, ale aktivní je jen jedno (v základním nastavení win to s modrým pruhem nahoře).

Kam se to uklada ?
Do clipboardu (schránky). Dej printscreen, otevři si třeba malování nebo word a dej ctrl+v ... a kochej se :o)
kalič
Profil *
Poradíte i mě s kořenem diskuse??? Vim, že je to kravina, ale pořád na to nemůžu přijít (myslim to, proč ta čára má jinou barvu)
kalič
Profil *
Dyť je to určitě blbost a má jednoduchý řešení, tak mi ho prosim řeknětě.
Hanz
Profil
kalič
1) Vyber barvu a pak normálně kresli.

2) Skus to na jiném souboru.

3) Skus přeinstalovat Flash.

4) Přeinstaluj celý počítač.

5) Vykašli se na to :o)
LukasMage
Profil
Dekuji moc, tak to je hustyy :D
flz
Profil
skus si stiahnut patch na flash
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0