Autor Zpráva
Honzaa
Profil *
Ahoj, dělám flash v CS3 a když vložím do MovieClipu1 MovieClip2 (o 15 snímcích) a MC1 pak umístím na hlavní časovou osu, tak MC1 vložený na časovou musí trvat 15 snímků a zároveň MC2 který je vložený do MC1 musí trvat taky 15 snímků. Pro mě je problém ten, že počet snímků v MC2 často měním a měnit kvůli tomu délku MC1 a ještě délku MC1 na časové ose mi příjde hoodně zdlouhavé, navíc ve Flashi 8 to bylo tak, že když MC2 měl délku 15 snímků tak stačilo, aby když ho vožím na hl. časovou osu trval 1 snímek, ale i tak se přehrál celý. Dá se to nějak nastavit, aby mi to šlo stejně jako ve flashi 8? Díky
Slim84
Profil
Asi ti moc neporadim, ale existuje action script, ktery kdyz napises na konec toho MC1 do poseldniho frame tak mu tim reknes ze ma zastavit na nejaky cas.
Příklad: MC2 ti trva placnu 1500ms coz je 1,5s ale soucasne MC1 ti bezi jen 500ms cili 0,5s
a vim ze kdyz vpises tenhle skript kde mu napises aby vyckal onech 1000ms a pak sel dal, ale uz ti neporadim jak to bylo jen te takhle nasmeruju.
Nebo pak mas druhou moznost, ale to nevim jestli jde je nejak do posledního frame MC1 vepíšeš aby počkal než se přehrajou ostatní MC uvnitr toho MC1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0