Autor Zpráva
Pavel1265
Profil *
Ahoj, neví někdo jesli jde nějak přidat české znaky do swf ?
Koupil sem si z jedněch US stránek za 5$ rozevírací menu, ale nefunguje mi v něm čeština.
V balíku nebyl soubor ve formátu .FLA, byl tam jen výstup v .swf a soubor .xml do kterého jde napsat položky a částečně upravit vzhled (barva tlačítek a písma).
V xml mám nastavené kodování UTF-8 a v html windows-1250
Někde bylo napsáno že speciální znaky jdou přidat přes paramtry flashe <OBJECT> a <EMBED> ale není napsáno jak.
Může mi s tím někdo poradit ?
Steve
Pokud sis to koupil z US stránek, tak je velice pravděpodobné, že tam jednoduše není "počeštěný" font. Takže jestli chceš češtinu, budeš muset ten font nahradit nějakým, ve kterém budou české znaky.
Pavel1265
Profil *
Jo to mě taky napadlo ale jak mám ten font nahradit v již vyexportovaném .swf souboru ?
Google mi toho moc neprozdadil
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=%C4%8De%C5%A1tina+do+swf&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&aq=f&oq=
weroro
Profil *
dekompiluj si to swf mne sa osvecil softlink decompiler...... urobi ti to z SWFka .fla subor a mozes ho editovat... softlink vie dekompilovat aj actionscripty preto sa mi paci.
rednek
Pripadne mozes napisat autorovi toho rozeviraciho menu, ci by ti tam ten font nepridal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: