Autor Zpráva
doper
Profil *
Zdravim, nevie niekto prosim, ako by sa dalo urobit, aby mi po prehrati jednej animacie (MovieClipu) prehralo inu, ktora je na scene...skusal som do posledneho framu MC dat prikaz na prehratie ineho, no nejako to nejde...Ci existuje nejaky prikaz, ktory by po prehrati jedneho clipu spustil druhy...
FlashManiac
Profil
doper
nejde to proto(pravdepodobne), ze jsi to spatne zaadresoval..

pomoci skriptu je to samozrejme lepsi.. zjistis si pocetsnimku v MC(tudiz je to variabilni) zadas funkci onEnterFrame na ktere budes zjistovat zda uz ten prehravany MC dostahl pozadovane delky a pak jen spustis ten druhy MC..
embee
Profil
FlashManiac
nejsem pritel takoveho reseni, u jednoho MC je to v pohode, ale vem si ze takovych MCs tam bude treba 20, 30, 40... kazdy onEnterFrame zatezuje CPU, tudiz z hlediska optimalizace vykonu je mnohem lepsi pridavat volani na konec prislusneho MC.
FlashManiac
Profil
embee
no pokud to ma byt jen spusteni nejakeho jineho MC tak budiz.. ale pokud by melo jit o slozitejsi kod.. je to zase z hlediska prehlednosti kodu lepsi kdyz to mas vschno pri jednom..
ono je potreva videt presne co a jak.. a pak se rozhodnout treba pro kombinaci tech monosti :)
embee
Profil
FlashManiac
ja to vetsinou resil tak, ze jsem ty funkce na pousteni daval na main TL a do MCs vrazel jen jejich volani... uz neni zase tak tezky najit zavolani funkce. Dycky si muzes napsat comment ktery MC co vola :)

a myslim ze performance ma pred prehlednosti kodu prednost.
FlashManiac
Profil
embee
take moznost :P *THUMBS UP*

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0