Autor Zpráva
peke
Profil *
Zdravím, mohl by mě tu někdo poradit se Swiftem ? Potřebuji vytvořit 3D model fotoaparátu, který se bude otáčet kolem své osy a případně blikne bleskem jenže... jak postupovat ? :) Napadá mě to provést tak, že si obkreslím ve Flashi real. foťák a vyplním výplní, popř. vystínuju a je to :) Jenže to není ono. Tak mě napadá udělat si ve Swiftu 3D model foťáku a otexturovat ho obrázkem real. foťáku.. jenže nevím jak :( Viděl sem spoustu obrázků vygenerovaných Swiftem, jenže všechny byly statický :) Pokud někdo ví jak na to, nebo viděl podobný tutoriál tak hoďte info ;) Díky moc... peke

PS.: nechcete založit diskuzní místnost "Swift 3D" ?? :D
flz
peke
neviem ci mas skusenosti s 3d modelovanim, ale asi ta napadlo, ze ten fotak nebude ako jeden kus. kazdy geometricky odlisny diel musis vymodelovat zvlast a nakoniec to poskladat do celku. vo swifte sa to robi pomocou lathe a extursion editoru, samozrejme mozes pouzit aj primitives (napr. valec na objektiv, kvader na telo fotakua a tak podobne)

s otexturovanim to je horsie, teda aspon u mna, ja som to skusal a... nevyzeralo to podla mojich predstav :)

ked uz objekt vo seifte vytvoris, tak animovat ho nieje problem, tak isto ako nasvietit ho... akurat animacia sa troska (troska dost) lisi od animacie vo flashi
---
ps: sry ak pisem nezrozumitelne, momentalne mam upal (úžeh)
Anonymní
Profil *
flz
to vím, že to nebude jeden kus, s tím bych si už poradil, ale jde mě o to, jak dostat na takto poskládaný foťák texturu reálnýho foťáku :) pokud je to podobný jako ve flashi kde si bitmapu importuju do lib, tak by to neměl být problém... nebylo by lepší fotku foťáku obkreslit a pokusit se udělat 3D simulaci přímo ve flashi ? bylo by to asi ale určitě móóóc pracný, proto hledám variantu...

ps.: já ho měl dneska taky :D
peke
Profil *
ten anonym sem byl já ;)
El Miňo
nebylo by lepší fotku foťáku obkreslit a pokusit se udělat 3D simulaci přímo ve flashi ? bylo by to asi ale určitě móóóc pracný, proto hledám variantu...
Neodporúčam. Je to veľmi náročné na presnosť. Čo sa týka tej textúry, tiež neodporúčam. Výsledný súbor, ktorý budeš exportovať bude mať odhadom okolo 150 kb a to sa možno miernim.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0