Autor Zpráva
kubika
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Udelal jse stranku ve flashi,skusil ji v opere a nejde.Dal jsem vyhledat,ale nic jsem nenasel.Ceho se vyvarovat,aby to slo i v opere?Vsiml jsem si,ze tam stranka problikne a nic.Používám instance třídy MovieClipLoader,instanci třídy TextField.StyleSheet.diky za odpoved.
Hanz
Profil
kubika
Pokuď ti ten Flash normálně funguje tak nezáleží na prohlížeči. Chybu budeš mít při vložení Flashe do stránky, nebo ti ten Flash něco filtruje (máš ho blokovaný).
kubika
Profil *
Delam to podle předlohy na:http://www.zonerpress.cz/download.html-Magický svět Macromedia Flash MX 2004 Projekt1,je tam master.fla,již ten když publikuji tak se v opeře nezobrazí-asi je již tam chyba.
Radek Hrabůvka
Profil
Adresa stránky by nebyla? Mi Flash v Opeře normálně funguje, pokud ho povolím.
Hanz
Profil
kubika
Vše funguje dobře. Máš to asi v Opeře zakázané. Skus popřípadě jestli ti to jede v jiném prohlížeči.

Ale doufám že otevíráš soubor, který je v 01\completed_project
Protože ty co jsou v 01 ještě nejsou dokončené a Flash se zastaví na 1. snímku, kde není grafika a tebe to může mást, jako že tam není vůbec.
kubika
Profil *
Nefunguje mně v opeře ani 01\completed_project ,firefox a IE dobrý.Pravděpodobně se to po načtení opravdu zastaví na začátku,kde není grafika,zajímavé, že v ostatních prohlížečích je to dobré.Stránku mám jenom v počítači,bádat budu po neděli,teď jedu k vodě.
Hanz
Profil
kubika
Pokuď se tam nezastaví v jiném prohlížeči, tak ani v Opeře!
Nechápeš základní věci. Flash generuje plugin a né prohlížeč!
Problém je ve tvé Opeře, kde je nejspíš Flash blokovaný.
kubika
Profil *
Chápu rozdíl mezi .swf a prohlížečem,kde se tedy v Opeře zapíná blokování Flashe?Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0