Autor Zpráva
neuromancer
Profil *
Chcel by som sa opytat ako mam docielit toho ze bude mat animacia transparentne pozadie bez toho aby som musel menit velkost Stage-u...dik
Hanz
Profil
neuromancer
Nechápu proč bys měl měnit velikost Stage?
Dělá se to totiž v HTML kódu.
<PARAM NAME="wmode" VALUE="transparent">
neuromancer
Profil *
nie neni to to co som myslel...
chcel som aby bol ten stage priehladny....
ked pustim standardny flash dokument tak mam stage biely, nakreslim donho napr. kruh, ulozim ako swf, vlozim do stranky.. ale na stranke je ten kruh a okolo neho biela plocha.... ako ju zpriehladnit??
neuromancer
Profil *
mam firefox...
neuromancer
Profil *
to tu vazne nema kto poradit v tejto veci alebo ma neni chapat....
Hanz
Profil
neuromancer
Teď jsem to zkoušel a vážně to nefunguje, ale fungovalo to (ve starších verzích).

Teď se to musí dělat takhle:
wmode="transparent"

Celé to potom může vypadat třeba takhle:
<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/sw flash.cab#version=7,0,0,0" width="550" height="400" id="Untitled-1" align="middle">
<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />
<param name="movie" value="Untitled-1.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="bgcolor" value="#ffffff" />

<embed src="Untitled-1.swf" quality="high" bgcolor="#ffffff" width="550" height="400" wmode="transparent" name="Untitled-1" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
</object>
neuromancer
Profil *
No huraaaaa. uz mi to ide... diky diky moc... to vsetci pouzivate stare verzie alebo to len kopirujete?
Hanz
Profil
neuromancer
Moc tě teď nechápu. Já používám vždy nejnovější. Jenomže průhlednost pozadí nikde nepoužívám, takže jsem si ještě nevšiml.
Pokuď myslíš jako že kopíruju ten script, tak to taky ne. To umím zhlavy :o)
neuromancer
Profil *
a ako to potom robis ty kokso?.... vzdy pouzijes farbu podla pozadia stranky?
Hanz
Profil
neuromancer
No barvu podle pozadí. Transparentní pozadí jsem nepotřeboval už aspoň čtvrt roku.
TAP
Profil *
Díky. Tohle mi pomohlo.

Jen bych doplnil, že <PARAM NAME="wmode" VALUE="transparent"> funguje v IE a po vložení

wmode="transparent" (do embed) to funkuje i ve firefoxu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0