Autor Zpráva
El churro
Profil *
Zdravím,

Chci se zeptat, proč mi v prohlížeči vždycky před opakováním oné animace skočí prázdno, nebo pokud mám nastavený loading bar, tak onen loading bar, díky za odpovědi
FlashManiac
Profil
El churro
no je mozne ze tam mas nejak nastavene prazdne snimky nebo mas na prvnim snimku ten loadong bar.. ja nevim nevidel jsem :)
Warrrrrr
Profil *
Zdravím,
Chci se zeptat, proč mi v prohlížeči vždycky před opakováním oné animace skočí prázdno, nebo pokud mám nastavený loading bar, tak onen loading bar, díky za odpovědi
**** offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff To mas uplne jednoduchy to je picovní vvir ve slozkach to sem mel taky musis to vymazat a nainstalovat znovu
El churro
Profil *
Warrrrrr: Moc jsem te nepochopil...

jinak je to ZDE/
FlashManiac
Profil
El churro
nebyl by prosim zdrojak toho banneru?? diky..takhle z toho vidim jen to co jsem uz napsal.. vypada to jako bys tam nekde mel prazdne snimky.. zkus si prolezt tu animaci.. a pokud mas nekde vnorene snimky mozna je to spatne navazane na hlavni osu nebo na nejakou jinou osu, kdy dojede uz na konec nejaka animace ale pritom prehravani na nejake jine ose jeste pokracuje..
pokud by byl zdrojak byl bych chytrejsi
El churro
Profil *
FlashManiac

Muzes mi, prosim, napsat na hajcur@gmail.com ? Poslu ti to tak, at je to diskretnejsi, diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0