Autor Zpráva
kelav
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj všichni,

Chtěl bych vás poprosit, a zeptat se jak správně importovat externí grafiku, tak, aby nedocházelo ke ztrátě kvality.

U mě to (ne)funguje takto: v nastavení Publish mám nastaveno, aby se mi nezhoršovala kvalita jpeg (100) Většinou importuji png soubory, pokud jsou velké, není žádný problém, pokud jsou malé, kvalita se citelně zhorší, není moc kvalitní.

Zatím jsem našel jediný zaručený postup, který je ale na nic. Nakreslit velkou grafiku například button, a poté ji importovat do flashe, vytrasovat a převést na vektorovou grafiku, to pak je kvalita 100%.

Ale jak nato když chci vytvořit malou, v adobe kvalitní šablonu, a rozřezanou ji importovat do flashe, tak aby se mi neztratila žádná výsledná kvalita?

Jak to děláte vy, grafici, moc díky za pomoc a dobré rady.

Vítám diskuzi.
DoubleThink
Profil *
Zkotroluj si vlastnosti vloženého rastru v knihovně - zejména nastavení komprese (GIF/PNG Loseless nebo JPEG). Dále také volbu "Allow smoothing".

A do třetice zkontroluj, jestli je pozice objektu celočíselná.
Anonymní
Profil *
Zkotroluj si vlastnosti vloženého rastru v knihovně - zejména nastavení komprese (GIF/PNG Loseless nebo JPEG). Dále také volbu "Allow smoothing".

A do třetice zkontroluj, jestli je pozice objektu celočíselná.


to vše mám nastaveno, tak abych měl nejlepší kvalitu, ale s těmi pozicemi, to je pro mě věc nová
flz
Profil
rucna animacia, alebo daky 3d program (swift 3d napr.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0