Autor Zpráva
Kuchta
Profil
Zdravím všechny, již nějakou dobu lze stahovat a decompilovat SWF soubory. Někomu to vadí, někdo je za to vděčen že si může rozšířit znalosti z jiných zdrojáků, ale mě to docela trápí.

No a jak v tom druhém případě jsem si několikrát chtěl stáhnou SWF, jednalo se o kompletní stránku ve flashi. Nemohl jsem stáhnout SWF, jenom nějaký preloader nebo loader, ve kterém jinak nebylo nic, jen hola animace.
No a právě mě zajímá druh této ochrany, protože vypadá jako nejučinější a chtěl bych jí používat.
Nemá někdo taky takové skušenosti nebo neví, jak se tato ochrana dělá. Jde o zamaskování zdroje SWF. Zajímalo by mě jestli to je přes PHP, Javascript nebo pouzití databáze?
Lexter
Profil
Cokoli co se mi zobrazí na monitoru je "moje". Někdy to jde ztížit, ale to je tak celé.
Kuchta
Profil
I třeba tahleta šílenost, která se mi hodně líbí Odkaz
Bubák
Profil
Třeba si přidej do FF Live HTTP Headers a uvidíš, jaké soubory se ti stahují.
embee
Profil
podle me neexistuje spolehliva metoda, jak skryt lokaci swf.

mnohem lepsi je bordelizace kodu - prejmenovat vsechny promenne na x1/x2 atp, zrusit formatovani a nelogicky zmixovat funkce, promenne atp. V takovem kodu se nikdo nevyzna, tudiz i kdyz si neco stahne, nebude mu to k nicemu.
Kuchta
Profil
Tak jo díky za ten Live Http headers, pomocí něj jsem zjistil lokaci a stahl jsem to, ale na druhou stranu jsem sklamanej ze taková ochrana není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0