Autor Zpráva
peke
Profil *
Čau, mám dotaz jakým způsobem lze udělat efekt převracení karty ( obdélník s výplní ) kolem horizontální osy a aby se zároveň zmenšovala ??? Poraďte někdo ;)

Díky peke..
Az-tricky
Profil *
1) motion tween
2) onClipEvent(enterFrame) {
_rotation++;
_xscale--;
_yscale--;
}
peke
Profil *
Az-tricky
Hmm... myslel jsem přesně toto: http://www.templatehelp.com/aff/preview.php?aff=flashburger&skin=29&lo cale=en&currency=0&pr=yes&src=yes&nt=yes&help=yes&sample=yes&faq=yes&n mg=yes&auth=yes&down=yes&chm=&hide_flash=0&search=&PHPSESSID=a1673bf38 f3a03d354025f5c249ce8e6&referer=http%3A%2F%2Fwww.flashburger.com%2Ffla sh-templates.html&i=8881

Je to určitě hračka, ale nevím jak docílit toho efektu převrácení.. v čem je fígl ? Dík Peke :)
peke
Profil *
poraďte mi někdo pls ;)
peke
Profil *
tak halóóóó... nikdo jste se s tím ještě nesetkal ??
Hanz
Profil
peke
To nejde udělat scriptem. To musíš naanimovat ručně.
Anonymní
Profil *
Stiahni si nejaký animátor (napr zo www.slunecnice.cz) doporucujem microsoft gif animator a hraj sa!
peke
Profil *
Hanz
hmm... a jakou techniku mám zvolit ? Motion tweenem to rozpohybuju a tvar změním shape tweenem ? Nebo kreslit frame by frame a natáčet ? Co by jsi doporučil ? ;)

Dík peke
El Miňo
Profil
Jednoznačne shape tween! Je tam použitá perspektíva a ak sa nemílim, tak na zgrupnutých grafických prvkoch a instanciách proste nerozobratých prvkoch sa nedá objekt transformovať distortom.
-Sprav si malý obdlžník
-Klikni na snímok a v properties vyber Tween:Shape
-Vytvor si v tej istej vrstve ďalší keyframe (trebars na desiatom snímku)a v ňom si ten obdĺžnik zväčši ako potrebuješ
-V tejto animácii si vytvor ďalšie keyframy trebars každý druhý a modifikuj si animáciu ako chceš odporúčam scale,distort a upraviť perspektývu
Pozor! Flash Ťa nemusí pochopiť a začne Ti robiť v animácii bordel. Vtedy si pomôž hintamy.
peke
Profil *
El Miňo
Jednoznačně zatím díky :) Jak příjdu domů tak vyzkouším...
El Miňo
Profil
Ešte niečo. Tá animácia v linku je rýchla je natrieskana asi do pol sekundy, takže frame by frame by bolo tiež celkom na mieste. Záleží podľa dĺžky animácie.
peke
Profil *
El Miňo
shape me nejak nefunguje tak jak chci... vsechno je v pohode, ale kdyz chci shape obdelniku do skoseneho obdelniku, taxe me to cely prevrati... neni lepsi ( ale pracnejsi ) udelat bitmapy v photoshopu a naimportovat je frame by frame ??
El Miňo
Profil
Neblázni! Pomôž si hintamy
El Miňo
Profil
hintam"i" bože
:/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0