Autor Zpráva
neuromancer
Profil *
pls. pozrite sa na tento kratucky *.fla dokument a ak mozte vystvetlite preco to nefacha ako ma- cize preco sa riadne nevysuvaju tie submenu... asi bude hned kazdemu jasne co som mal na mysli ked to spusti..
chyba je ze ked nabehnem na "epizody tlacitko" tak sa to vysunie v pohode ale ked nan nabehnem znova tak sa vysunie druhe submenu, cize timeline pokracuje dalej napriek tomu ze je tam stop(); a napriek tomu ze som dal gotoAndPlay("71"); dik...
este len zacinam, tak mi pls. vysvetlite nejako techniku ako to spravit resp. aj do buducna taketo veci robit ....
diiiiiiky moc...

subor:
http://stargate-sg.wz.cz/Untitled-1.fla
flz
Profil
ty brdo.... na to musis pouzit Movie Clipy!! potom ti to pojde v poho
neuromancer
Profil *
to je pekne.. to som aj skusal.. len neviem ako sa pouzivaju... popise mi to niekto?
neuromancer
Profil *
ok ..naucil som sa sam, spravil, teda naanimoval, porobil odkazy... teraz spravim este kod aby podmenu zmizlo ked z neho zidem.....
ALE!... mam problem alebo otazku cislo 2.:

>> co mam spravit s tym ze ked mam to menu na stranke a mam v nom aj podmenu ktore sa vysuvaju smerom doprava do stranky a prekryva text na stranke, z coho vypliva ze stage, ktory mam priehladny musi byt min. tak siroky ako najvzdialenejsie vysunute podmenu animacie a teda tiez prekryva text a chcem aby boli funkcne, resp. aby sa dalo klikat na odkazy v texte ktore sa nachadzaju pod priehladnym stage-om?

v skratke: ako spravit aby som klikal na odkazy napriek tomu ze su prikrite animaciou...
flz
Profil
tie odkazy su html?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0