Autor Zpráva
drumik
Profil
Zdravím, mám problém se slideshow fotek, které bych chtěl mít na cd a přes exe spouštění - problém je, že když to dám do projektoru, tak mi slideshow při fullscreenu trhá a v html fullscreenu to nedělá. Nevíte proč?

Nebo je nějaká možnost, jak udělat samospustitelné cd s flash nabídkou a pokud bych klikl nabídku, spustila by se flash slideshow v prohlížeči ve fullscreenu?

Díky za odpovědi
Michal Kolesa
Profil
Asi nevýkonný PC

V jakém programu jste slideshow dělal ?
drumik
Profil
SlideShopPro - Počítač je Intel Core2 E8500, GeForce 8800 GTS, 4 Gb Ram
Michal Kolesa
Profil
Taky mě napadlo, jestli není dělaný v nějakém vysokém rozlišení a Váš projektor tak vysoké rozlišení nezvládá a musí jej přepočítávat na nižší, v tom by mohlo být taky zdržení
Bubák
Profil
Stará verze flashového projektoru, v prohlížeči máš nový flash player.

Michal Kolesa
Taky mě napadlo
Některé nápady je lepší neříkat nahlas.
drumik
Profil
Rozlišení flashe mám 800x450px - pokud je to v okně, tak to jede pěkně, ale když zmáčknu tlačítko pro fullscreen, tak to trochu trhá, asi 15fps. Zkoušel jsem i přes movieClip volat swf soubor, ale to taky nepomohlo.
drumik
Profil
Stará verze flashového projektoru, v prohlížeči máš nový flash player.

nechápu. Jak starý? publishuju to z Flash CS3
Michal Kolesa
Profil
Já jsem to pochopil tak, že vyexperotoval slideshow fotek v exe jako to dělá např. irfanView.
Bubák
Profil
Michal Kolesa
Je třeba všímat si souvislosti:
pokud bych klikl nabídku, spustila by se flash slideshow v prohlížeči ve fullscreenu“.
drumik
Profil
Prostě se to trhá - nevíte co s tím?
Bubák
Profil
Prohlížeč (internetový) je možné spustit příkazem třebas ve fullscreenu. Hledej "kiosk mód".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0