Autor Zpráva
dok.leo
Profil *
Zdravim ALL
Možna že nejsem ve správný mistnosti tak omluvam se ale když už se ptam na Flash tak to dam sem.
Poradte nejakou dobrou vyuku Flash, něco jako flash.jakpsatweb.cz (četl jsem to, něco se naučil ale malo)
je to dobrý web, bezva uvod ale co se tyče ActionScriptu tak to je vzato honem honem(nic proti tomu nemam určitě to nikdo pochopil) na mě to bylo bohužel moc složitý, Když to porovnam s ditětem Yuhů www.jakpsatweb.cz tak je to velký rozdil, pomoci jeho webu html jsem vyučil behem par mesicu na jedničku.
Předem děkuji za jaki koli odkazy aneb rady
Nejsem linej patram po tom už nejakou dobu(ne par hodin to určitě) ale furt narazim na pokročilu vyuku.
DoubleThink
Profil *
bylo bohužel moc složitý, Když to porovnam s ditětem Yuhů
Je to tak. A bude hůř. Pozvolna připravuji kompletní předělávku webu a ten bude mnohem odbornější.

Pokud chceš základy AS na úrovni "trpaslík leze po žebříku s baťůžkem plným eventů" těžko poradit, protože v češtině nic takového není. V angličtině už to celkem není problém, stačí si vyhledat jednu z desítek publikací a za mrzký peníz si ji objednat, případně ukrást na torrentu, to už podle chuti.
dok.leo
Profil *
Dik za radu. Zatim jsem se vratil na flash.jakpsatweb prohledavam to zas a už to tak hrozný nevypada snad až se k tomu vratim na po3ti tak budu o neco chitrejši :-)
dok.leo
Profil *
DoubleThink
Zdravim
Asi mě pošlete nikam, ale mam prozbu (když už na mě reagoval sam tvurce www.flash.jakpsatweb.cz tak proč toho ne využit připadně zneužit :-) )
moc bych poprosil ukázkový postup na guestbook aneb scrollbar jaki je v kapit. ( flash: snimky, pohyb ) aby jsem mohl pokročit dal
A kdyby to byla ukazka na Flash CS3 Prof. ( mam totiž ten program ) tak by to bylo super, ale neni to podminka, nedavam podminku, pochopte spravně jen PROSIM

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0