Autor Zpráva
NovotnýPetr
Profil *
Dobrý den,

ve flashi celkem umím a chtěl bych si udělat 2 applikace propojené systémem P2P (peer to peer). Jenže originální flash už jsem nenašel a jsem na počítači kde ho nemám. Stáhl jsem si tedy 30 denní verzi ve které to určitě stihnu.

Chtěl jsem si tedy zjistit id které je potřeba ( zde: https://www.adobe.com/cfusion/entitlement/index.cfm?e=stratus ) ale nemám Adobe ID. Dá se nějak zjistit k té testovací verzi ?? Nebo bych si musel zase objednávat nový flash popřípadě ho najít ?? Opravdu bych chtěl tenhle P2P udělat na téhle zkušební verzy flashe a registrovat ho na něj. Moje otázka tedy zní, jak zjistit Adobe ID flashe který mám na PC. Předem děkuji a omlouvám se za nevhodné zvolení sekce.
NovotnýPetr
Profil *
Prosím spěchá to, bez toho nemůžu pracovat...
DoubleThink
Profil *
Tak nepracuj, co je nám po tom.

Nevím, co je Adobe ID. Měl jsem za to, že je to běžný (a zadarmo) account pro přístup do některých sekcí adobe.com - například do sekce pro download trial verzí produktů. Pokud máš k dispozici (libovolný) socketový server, můžeš používat socketové objekty pro P2P komunikaci bez ohledu na to, jestli máš koupenou verzi nebo staženou z warfora.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: