Autor Zpráva
vp72
Profil
zdravim vsechny a mam prosbicku.
a/
kdyz udelam preloader do nejake animace a pak testuji, preloader se mi rozbehne treba az od 85%!
myslel jsem ze je sam moc velky, ale funguje takhle divne i kdyz je to jen dynamicke txt pole...poradte nekdo cim to je...prosim...
b/
pokousel jsem se vyrobit podobnou knihu jako je guestbook2 ale jen s jednim polem, nicmene se mi nedari a hazi mi to stale undefined...nevim si rady...pokud je to nejka blbost, poradte, pokud jsem to nedostatecne vysvetlil, pridam klidne zdrojak...(v podstate jsem jen odebral zbyvajici tri pole...)

moc dekuju za pripadnou pomoc, jsem teprve v zacatcich....

P.S.: jinak moc chvalim tohle forum, je to parada !!!
Hanz
Profil
vp72
1) Něco se ti načítá dřív než tvůj preloader. Nejlepší je mít jeden SWF s preloaderem a do něj načítat další SWF

2) Nestačí smazat pole. Musíš upravit i kód.
Anonymní
Profil *
hrozne moc dekuju, vubec jsem necekal tak rychlou reakci...! :-)

a/ ale co? tot otazka...myslim ze flash nacita prvni treba komponenty(?) ale ja je tam treba vubec nepouzivam...no nevadi. tohle povazuju za vyreseno, a priste si dam bacha. nebo zkusim nacitat externi swf. (dobry tip)

b/ ja jsem upravil i kod a dokonce i php...ale uz jsem se do toho tak zamotal, ze uz jsem zaseklej a basta. ma jit zkratka o aktualizaci dynam.txt pole z jineho input pole, aby prosti lide mohli aktualizovat sve stranky bez pouziti FTP...asi celkem znamy problem..tak jsem nakonec udelal php script, ktery aktualizuje txt soubor a ten si flash potom nacita. no je to prasarna, ale az budu mit cas tak se k tomu jeste vratim...


a dekuju

P.S.: pokud se chcete trosku zadumat nad flashem, kouknete na www.tokyoplastic.com . ale asi to uz znate...tak ahoj
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0