Autor Zpráva
nemesix
Profil
cosi som sa dopocul ze ak chcem mat obrazok priehladny/priesvitny (ze je v nom vidiet cez bielu plochu)
tak musim ho vkladat ako PNG ale este asi nieco treba nastavit /alebo v nejakom programe
poradte...
KORMUS
Profil *
PNG nebo GIF
- vybereš si nějakou barvu (pozadí obrázku) a nastavíš na průhlednou (jednoduše řečeno, u každého grafického programu je to jinak)
nemesix
Profil
ako nastavim (pozadie obrazku) -tu farbu kde?
nemesix
Profil
napriklad v skicaku ked otvorim napr. png v skicaku-
KORMUS
Profil *
Co je skicak? Potřebuješ na to nějaký lepší (možná stačí i horší - to je relativní pojem) program na práci s grafikou.
nemesix
Profil
napr. mam corel draw ale tam som to nenasiel
--poznas ty daky program na to v ktorom vies presne ako sa to robi?
KORMUS
Profil *
bohužel nejsem na svem PC - ale nepletu-li se, tak tam by to mohlo být při ukládání obrátku:
že dáš uložit jako *.PNG a na tom okne pro ukládání budeš mít někde tlačítko jako Settings / nastavení / vlastnosti / možnosti / rozšířené možnosti / ... něco takového a když na to klikneš, tak by to mohlo jít - snad (myslím, že tak je to v Paint Shop Pro)
nemesix
Profil
hmm hned to skusim-a ked to nepojde stiahnem paint shop pro :)
nemesix
Profil
v skicaku take nic neni--stiahnem paint shop pro a skusim v nom...
KORMUS
Profil *
Ale nezapomeň, že ta shareware verze je jen na 30 dní !! (nemýlim-li se)
nemesix
Profil
hmm to mi nevadi
Radek Hrabůvka
Profil
IrfanView -> Uložit jako... > Uložit průhlednou barvu+Vybrat průhlednou barvu při ukládání > klepnu myší na barvu, kterou chci průhlednou (nebo Esc).
nemesix
Profil
dik -skusal som to v paint shop pro a funguje to
a v irfranview to je take iste ako paint shop pro /ulozit ako/nastavenia/farba pozadia....
ale aj tak
velmi diky za rady
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0