Autor Zpráva
igracek
Profil *
nazdar! potrebuju, aby se mi po kliknuti ma movie clip otevrel odkaz a odeslala se POST promenna. jak toho prosim dosahnu, nemuzu to nikde vygooglit, ac se mi to zda jako obycejna zalezitost. dikz
Hanz
Profil
igracek
on(release){
promenna="ahoj";
getURL("script.php", "", "POST" );
}
igracek
Profil *
no super, diky!! jak jednoduche:) uz nikdy nebudu pokladat takto hloupe dotazy:))) ted jsem ovsem narazil na problem. potrebuju za ten script.php nacpat jeste nejaky promenny, ktery by se cetly z $_GET[] ve stylu skript.php?a=neco&b=neco, mam obavy, ze to uz chci po flashi moc. kazdopadne pokud se najde borec, kterej by vedel, bude odmenem aplausem, uz to resim tri hodiny
Hanz
Profil
igracek
No zase nevím v čem máš problém:
on(release){
a="neco"
b="neco"
getURL("script.php", "", "GET" );
}

Alespoň mi to funguje normálně.
igracek
Profil *
jasne, ale to jsme si malinko nerozumneli. ja potrebuju, aby se tyhle GET promenny menily dejme tomu v zavislosti na momentalne otevrene strance. priklad: uzivatel je na strance cenik, tak je potreba aby po kliknuti na ten mc doslo k poslani te POST promenne, ale aby stale zustal na index.php?a=cenik&b=aktualni, potom kdyby byl na strance index.php?a=cenik&b=75, tak aby po kliknuti na ten samy mc opet poslal tu samou POST promennou, ale zase zustal na dane adrese. snad uz jsem si vyjadril dostatecne jasne. mockrat diky!
Hanz
Profil
igracek
on (release) {
var odeslani = new LoadVars();
odeslani.promenna = "hodnota";
odeslani.sendAndLoad("script.php", odeslani, "POST");
}

Nebude se ti vůbec měnit URL a ani se ti nebude stránka znovu načítat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0