Autor Zpráva
Pe Ell
Profil *
ahoj

stahl jsem si pocitadlo na bazi flash+php - po stazeni samozrejme nejelo ale nejakym zazrakem se mi povedlo zprovoznit

pak jsem to vsechno vzal a pridal do svoji strany - pridal jsem to tam tim zpusobem ze jsem to vlozil do movie clipu - driv to bylo vse na hlavno ose

problem je ze po pridani do movie clipu to furt pise tuto chybu:

**Error** Symbol=pocitadloo, layer=script, frame=3:Line 1: The class 'Digit' could not be loaded.
var S1:Digit = substring(c, 1, 1);

a tady je samotnej script: stejnou chybu to pise pro vsech sest radku

var S1:Digit = substring(c, 1, 1);
var S2:Digit = substring(c, 2, 1);
var S3:Digit = substring(c, 3, 1);
var S4:Digit = substring(c, 4, 1);
var S5:Digit = substring(c, 5, 1);
var S6:Digit = substring(c, 6, 1);

otazkou je proc to samotne na hl ose chodilo a po vlozeni do movie clipu se mi to tak se.....
flz
Profil
skus dat pred to digit _root. (_root.Digit)
Pe Ell
Profil *
to flz: to uz jsem zkousel ale nejde to

nicmene je odkaz na obe pocitadla bude mnohem lepsi kdyz to clovek uvidi:

http://rapidshare.de/files/4448424/pocitadlo.zip.html

na strance co se vam obevi kliknete dole v tabulce na "FREE" a na dalsi stranceco se vam obevi je uplne dole "download link" (nekdy se download link obevi az cca po pul minute a mezitim se tam odpocitava cas)


v souboru jsou dve pocitadla jedni "nahlavniose" - funguje
druhe "vmovieclipu" - nefunguje

pokud by se vam nekomu podarilo to vmovieclipu spustit napiste prosim
Hanz
Profil
Pe Ell
Je to něco s verzemi Flashe. Nefunguje ti to, protože to ukládáš pro verz 7 a ten úůvodní je ve verzi 5. Bohužel vůbec netuším co s tím může být, protože pětku neznám. A už vůbec nechápu co znamená var S1:Digit, protože v sedmičce by to bylo stryktní typování, které ovšem je až právě od té sedmičky a a žádné Digit tam stejně není.

Takže s tímhle ti asi neporadím, ale pokuď ti nebude vadit, že to bude v pětce (nebudeš moct používat některé scripty). Tak to stačí jen uložit pro verzi 5 (to najdeš v Publish Settings..)
Pe Ell
Profil *
diky to alespon za to ze ted vim cim to je.

ja taky netusim co ma znamenat var S1:Digit - moc v s tema scriptama vubec neumim :(((

a tak se zeptam jinak - mam externi soubor soubor a vnem jen jedno cislo dejme tomu 000023
a ted potrebuju pomoci scriptu abych si kazdou cislici priradil zvlast

na zacatek to nactu:

loadVariablesNum("soubor.txt", 0);

a ted potrebuju neco jako

a=0
b=0
c=0
d=0
e=2
f=2

jde to nejak teme scriptama napsat aby kazda cislice toho cisla se mi priradila??
Pe Ell
Profil *
to f ma byt f=3
Hanz
Profil
Pe Ell
No to je ten script u těch S1....

a = substring(cele_to_cislo, 1, 1);
b = substring(cele_to_cislo, 2, 1);
c = substring(cele_to_cislo, 3, 1);
d = substring(cele_to_cislo, 4, 1);
e = substring(cele_to_cislo, 5, 1);
f = substring(cele_to_cislo, 6, 1);
Pe Ell
Profil *
takze cele jsem to mirne predelal a ted je to cele v flash 7.0

nacteni funguje, rozdeleni na sesticiferneho cisla na 6 cifer taky


jedine co nechapu je ze na hlavni ose jsem si nacetl promenou 000044 pak ji rozdelil na
a1=0
a2=0
..
..
..
a6=4

pokud s jednotlovymi cisly nebo cislem 000044 pracuji na hlavni ose je vse ok ale pokud si vytvorim na hl ose klip a pak do osy tohoto klipu pisu scrip ktery vyuzivajici tyto cisla, tak to proste nejde - pripada mi jako kdyby promene platoly jen pro osu ve ktere sem je nacetl

tady je ukazka pocitadla - funguje vse krome toho ze scripty v m1-m6 clipech nenactou promene co sem nacet na hl ose

je nejake jine reseni nez nacitat promenou pro kazdou z tech 6ti os zvlast???

http://rapidshare.de/files/4453202/pocitadlo.zip.html
Pe Ell
Profil *
vse uz je vyreseno...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0