Autor Zpráva
Petra Bejdová
Profil
Prosím, jsem úplný natvrdlý začátečník , potřebovala bych poradit script, kzterým budu ovládat pálku místo šipkami(nahoru dolu) myší.
Nebo jak udělat tabulku na počítání score, když se míček dotkne pálky.(ve hře ala ping pong)
Děkuji mnohokrát!!!
flz
Profil
v akej verzii ActionScriptu?
petra bejdová
Profil *
actionScript3 to je,,budu ráda, když mi někdo pomůže, závisí na tom můj život:)
embee
Profil
No to zalezi na tom, jak moc ovladas AS :) muzu ti nacrtnout, jak by to zhruba mohlo fungovat.

Jako palka bude slouzit movie clip. Pohyb sipkama nahoru a dolu vyresis tak, ze si nastavis timer, ktery ti bude kontrolovat v intervalu treba 40ms, jestli neni stisknuta klavesa nahoru nebo dolu. Pokud ano, prictes/odectes od y palky nejakou hodnotu.

Tabulka si bud muzes udelat sama - navrhnout si jeji vzhled ve flashi a pak pres skript jen menit texty - a nebo pouzit komponentu data grid zabudovanou ve flashi, ve ktere v podstate take jen budes menit texty.

Zadny jednoduchy skript na tohle neexistuje, proste si to musis umet naprogramovat. Neni to uplne mega slozite, ale uplne jednoduche take ne. Pokud jsi uplny zacatecnik, doporucju si nejdirve neco nastudovat. Google pomuze :)
flz
Profil
embee mi berie slová z klávesnice :)
embee
Profil
flz:
no to tu bylo vzdycky - nekdo prijde s dotazem, jak naprogramovat pokrocilejsi interaktiviu a neumi vubec skriptovat... to je pak dotaz typu "jak se ridi auto?" :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0