Autor Zpráva
Milan
Profil *
Dobry den , mam nasledujuci problem , nacitam externe swfko do objektu ,"obj" ktory uz mam vytvoreny ako prazdny nasledujucim sposobom:

loadClip("1.swf", "obj");

ale neviem ako mam pristupovat ku premennym v 1.swf ,neviem preco klasicke zamerania nefunguju , a aj po pridani funkcie ktora skontrolovala ci sa objekt skutocne nacital ,tak k jej premennym som sa nedostal (slo mi o premennu "premenna" ulozenu v hlavnej osi 1.swf) Neviete ako nato?

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Debo
Profil *
prom = obj.prom

Hlavní osa co si měl v 1.swf je v obj takže k ní přistupuj přez obj.
Milan
Profil *
Ano ,praveze to som is myslel aj ja ,ale vypisuje undefined , skus si to napisat , taky program ma 2 riadky a nacitane swfko 1 ,som z toho uz zufaly :(
Debo
Profil *
Já už Flash nemám tak si to nemůžu vyzkoušet ale takhle by to mělo fungovat tak hledej chybu jinde, třeba jestli tu proměnnou nemáš v nějakým movieclipu v tom 1.swf nebo jestli ti sedí názvy a podobně...
Milan
Profil *
Uz som na to prisiel ,problem je v tom ze aj ked som tam dal kontrolu nacitavania ,tj:

loadMovie("1.swf","obj");
ifFrameLoaded ("Main", 1) {
gotoAndStop(2);
}
stop();

tak ta kontrola proste nefunguje ,ale po rozdeleni na viac framov uz to premenne zameriava korektne (btw je mi divne ze sa dane swfko nacitalo skor nez kod v nom)
weroro
Profil
Milan:
(btw je mi divne ze sa dane swfko nacitalo skor nez kod v nom)
Čo je divné na tom, keď sa načíta najprv obal a až potom obsah ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0