Autor Zpráva
Helen
Profil *
Ahoj, mám nějaký dotazy, prosím moc o odpoveď
1) Je možné do souforu a AS2 našíst externí soubor s AS3 a popř. obráceně?

2) Chtěla bych si udělat prográmek na učení - výklad, animace ale také úkoly na procvičení. Otázka zní jak docílit (nejlépe s AS2) aby se otevřelo nový okno s úkolem v probíraném programu). Tedy mám na scéně např. texty a animace z problematiky wordu a potom tlačítko na který když uživatel klepne tak se otevře konkrétní soubor v prostředí wordu.
Draslík
Profil *
1) Možný to je ale bude ti to k ničemu protože as2 neumí as3 a tak ti to vyhodí chybu...
2) Nauč se pracovat s komponenty. Můžeš si tam vložit komponent okno a do něj vkládat texty, pak ho pomocí as jen přesuneš na scénu...
Helen
Profil *
Nevím jestli si tak úplně rozumíme. S tím načítáním myslím samozžejmě už vygenerované zkompilované swf soubory. A tou dvojkou prostě spuštění třebas Wordu.
embee
Profil
ad 1] ne to mozne neni. Kompatibilita funguje zpetne, ne dopredu. V dobe, kdy vznikl AS2 AS3 neexistoval, tudiz se s tim nemohlo pocitat (mluvim samozrejme o swfkach). Naopak to jde.

ad 2] soubor doc dej normalne ke stazeni. Pokud vim, browser umi otevirat jen PDF, nikoli doc soubory... ale mozna se pletu. Word na flash primo nenavazes, precejen falsh je aplikace urcena pro sit a tim padem ma velmi limitovane moznosti prace s uzivatelovym systemem (jinak by se hackeri meli jako prasata v zite)
.:DHX:.
Profil *
Pro zobrazeni Word dokumentu tu byl FlashPaper:
"Macromedia FlashPaper, který je určen pro rychlou a snadnou konverzi dokumentů z nejrůznějších aplikací do univerzálně použitelných elektronických formátů. Pomocí FlashPaper 2 lze převést jakýkoliv tisknutelný dokument do formátů Flash nebo PDF. FlashPaper dokumenty mohou být zakomponovány do jakýchkoliv stávajících webových stránek, Flash aplikací nebo Breeze prezentací a konferencí. FlashPaper 2 nabízí velmi efektivní způsob práce - jedním kliknutím myši lze transformovat dokumenty do formátů, které se pak pomocí nejrůznějších nástrojů jako Macromedia Contribute, Dreamweaver nebo jiných HTML editorů, dají snadno publikovat na webu. Nová verze FlashPaper2 umí nově generovat Flash dokumenty, obsahující podporu pro kopírování a vyhledávání textu, hypertextové odkazy a záložky. Většina uživatelů navíc zcela jistě ocení přímou integraci FlashPaperu do aplikací MS Office."
Ale Adobe ho zrusilo!
Pokud se jedna o offLine aplikaci mozna, ze by pomohl ZINC 2.5 (SWF se importuje do zincu a ten umi otevrit nektere formaty v novem okne - mam odzkouseno EXE, PDF).

// AS2
on(release){
   mdm.System.exec("CDLaunch.exe") ;
}
on (release) {
	mdm.System.exec("katalog_2008.pdf");
}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0