Autor Zpráva
Vrfy
Profil *
Je nějaká cesta jak vytvořit nový (key) frame pomocí AS 3 dynamicky? A případně je nějak možné tento nový frame se všemi svými objekty nějak exportovat?

Situace:
Cílem je vytvořit jednoduchý editor pro hru, který by umožnil přidávat nové levely a zároveň je případně exportovat či uložit.
Teoreticky by se to dalo obejit, že bych vytvořil pole s jednotlivými levely a každý level by byl představován proměnou. Tedy přechod do dalšího levelu by nebyl přechod do dalšího framu ale celá stage by se jednoduše překreslila novými objekty. (Ovšem to mi přijde jako snažit se buldozerem zabít komára).
Johnik
Profil
Jit na to pres pridavani framu je spatne a ani to samozrejme nejde. Mnohem lepsi je drzet si popis levelu v externim xml a scenu pro kazdy level prekreslovat. Stejne potrebujete pristupovat k linkage objektum knihovny apod.
Vrfy
Profil *
diky, asi to tak udelam. Ve flashi jsem totiz zacal nedavno, tak porad jeste nevim, v cem se drzet klasickych metod a v cem se snazit najit vyhodnejsi cestu pres flash specificke prvky. Takze to udelam jak jsem planoval prve. Diky moc za vcasnou odpoved.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0