Autor Zpráva
seeyouinhell
Profil
Zdravíčko.
Mám galerii kde mám 10 fotek, když spustím animaci, lze na jakoukoliv kliknout a pomocí alpha efektu se vždy pomalu zviditelní.
Mě však zajímá, jak udělat aby šlo vidět třeba jen 4fotky, dole bych si dal posuvník(bral jsem posuvnik z nabídky komponentů) a jak udělat, abych když potáhnu za posuvník třeba doleva tak aby se mi fotky posunuly, třeba o jednu.
Chápete mě ,ne? Zkrátka nechci aby uživatel viděl všech 10 fotek, ale jenom 4 a pomocí posuvníku si zobrazil i ty ostatní(posouval)
Jak na to? Nenapadá mě jak to udělat
weroro
Profil
Cez masku.
seeyouinhell
Profil
aha, tak to je vážně chytrá odpověď, z toho jsem pořád mimo jako předtím
l564
Profil
seeyouinhell:
tak to je vážně chytrá odpověď
Občas to tak bývá že tady chytře radíme, ale akorát to někdo jako ty pořád nechápe.
seeyouinhell
Profil
tam mi poradili dobře, nechápu co to tady cpeš, jsi trošku mimo ne? tohle je flash a ne PSPAD.. Ty jistě chytře neradíš, jen blbě kecáš
pcmanik
Profil
seeyouinhell

weroro Ti poradil dobre, daj si do googlu mask in flash a hned zistis o com ti pisal, nabuduce nebud lenivy si to pozret sam.
l564
Profil
seeyouinhell:
tam mi poradili dobře, nechápu co to tady cpeš, jsi trošku mimo ne? tohle je flash a ne PSPAD.. Ty jistě chytře neradíš, jen blbě kecáš
Neporušuj pravidla
navrhuji [#5] a [#7] smazat
seeyouinhell
Profil
a já navrhuji taky 4, já se tu sakra chtěl na něco zeptat, a ty tu komolíš něco o úplně jiném tématu, proč? Nevím kdo tady porušuje pravidla, radši to tu zamkněte
l564
Profil
seeyouinhell:
Opět porušuješ pravidla. Poprosil bych tě aby jsi se tu již nevyjadřoval. Děkuji
PS: Koukni do mého profilu kolik mám odeslaných příspěvku a koukni do svého a pak porovnávej
seeyouinhell
Profil
Ano, ale ty taky, co tady cpeš příspěvky? Proč tady cpeš PSPAD a mé minulé příspěvky? Nemáš asi něco v hlavě pořádku.
Pro moderátory, já se tu na něco ptal a on tu cituje mé jiné příspěvky, prosím o zamknutí s de** se nehodlám bavit.
weroro
Profil
Poradil som ti dobre. Pomocou masky zobrazíš iba niektoré požadované prvky a ostatné budú neviditeľné. S objektmi pod maskou môžeš ľubovoľne manipulovať, takže ich môžeš presúvať pod tou maskou posuvníkom.
Masku vytvoríš buď manuálne cez vrstvy na časovej osy, alebo pomocou funkcie setMask()
maskovaneObjektyMC.setMask(maskovaciMC);

To je odpoveď na tvoju otázku. To ako naprogramovať posuvníku funkciu aby sa pri jeho ťahaní posúvali aj objekty pod maskou si sa nepýtal, tak prosím vychladni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0