Autor Zpráva
antalab2001
Profil
Mam problem. Flash MX 2004, AS 2.0.

Z hlavneho movieclipu nacitavam iny do "instance" sem:

loadMovie(Cestakuklipu+"gobsah1.swf", sem ,"POST");

Nacitany movieclip obsahuje v sebe dalsie movieclipy a v nich premenne.
Napr. do "instance" sem sa nacita externy subor "gobsah.swf", ktory obsahuje premennu
"komentar" a dalsie movieclipy "o1","o2" a pod kazdou z nich vlastnu premennu "komentar".

Po nacitani chcem pouzit premenne nacitaneho klipu cez standardne odkazovanie:

sem.komentar
sem.o1.komentar

Vsetko to funguje vporiadku, pokial hlavny .swf uz neuploadnem na web a nespustam ho
priamo na internete. Ked spustam hlavny .swf subor z vlastneho pocitaca nacita sa
a aj zobrazi grafika pri movieclipe "sem" a nacitaju sa aj premenne napr. "sem.komentar".
Akonahle premiestnim hlavny .swf subor na web, subor "gobsah.swf" sa sice nacita do
instancie "sem", grafika sa zobrazi, ale vsetky premenne v movieclipe "sem" zostavaju
"undefined".

Dokonca som vyskusal nacitat premennu z textoveho suboru, kde bola
ulozena premenna "komentar", ale ani ta sa nenacitala! Cize ide asi vseobecne o problem
s nacitavanim premennych do klipu, pokial je klip uz publikovany na webe.
(Nacitavane aj cez FireFox aj cez IE)

var my_lv = new LoadVars();

my_lv.load(Cestakuklipu+"gobsah1.txt");
my_lv.onLoad = function(success) {
vypis="Komentar: "+my_lv.komentar;
sem.komentar=my_lv.komentar;
}

Vedeli by ste mi niekto pomoct? Mam nieco zmenit pri publikovani klipu?
Hanz
Profil
antalab2001
Pokuď máš vše tak jak na svém počítači tak může být problém buď v bezpečnostních omezeních, ale to spíše jen pokuď používáš absolutní cesty, nebo máš ten soubor na jiné doméně, nebo subdoméně.
antalab2001
Profil
Ďakujem. Je to vyriešené. Použival som absolútnu cestu s odkazom na priečinok o úroveň vyššie ako bol spustený hlavný súbor .swf .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0