| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| JAAkub Profil |
#1 · Zasláno: 10. 10. 2011, 19:38:14 · Upravil/a: JAAkub
Čaute,
neviem prečo, ale keď napíšem " stop(); " (AS3) ... a spustím scénu.. tak sa nespustí ale vypíše: Scéna 1 1152: Existuje konflikt s převzatou definicí flash.display:DisplayObject.z v prostoru názvů public. Vždy mi to fungovalo, ale teraz neviem čo sa deje :/ Neviete prečo to nefunguje? |
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0