Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
trapim se s odeslanim emailu...
neznate nekdo nejaky script spolupracujici treba s php ktery by umel z flashoveho formulare odesilat email ???
Hanz
Profil
on (release) {
var odeslani = new LoadVars();
odeslani.promenna = "hodnota";
odeslani.send("script.php", odeslani, "POST");
}


Odešle data z promenna do PHP
vp
Profil *
jo to je fajn,

problem ovsem je , ze po odeslani emailu, vam prijde asi tohle []Ł<$Ł÷´Đ]}@< pokud pouzijete hacky a carky...

dalo by se to nejak vyresit, nebo alespon zamezit tomu aby se dali psat hacky a carky do formulare ???

dik vp.
Hanz
Profil
vp
To je špatným kódováním. V jakém kódování máš to PHP
vp
Profil *
tipuju ANSI, ale tam je preci jen odesilaci skript, ktery odesle tri promenne $email, $text, $ from z flashe pomoci fce <?php Mail( ..........) ?>

tam by snad zadne kodovani vadit nemelo ??
Hanz
Profil
vp
Vadí. Ten script bys měl mít v UTF-8 a jestli ani to nepomůže tak by to chtělo poslat ten email s hlavičkou UTF-8 (teda myslím, že to jde).
vp
Profil *
vyzkousim a dam vedet.
diky v.
vp
Profil *
zkusil jsem UTF-8 a do mailu mi prislo tohle..


<TEXTFORMAT LEADING=\"2\"><P ALIGN=\"LEFT\"><FONT FACE=\"Verdana\" SIZE=\"11\" COLOR=\"#000000\" LETTERSPACING=\"0\" KERNING=\"0\"></FONT></P></TEXTFORMAT><TEXTFORMAT LEADING=\"2\"><P ALIGN=\"LEFT\"><FONT FACE=\"Verdana\" SIZE=\"11\" COLOR=\"#000000\" LETTERSPACING=\"0\" KERNING=\"0\">sdfsdfšř</FONT></P></TEXTFORMAT>


? co s tim ?
:-)
vp
Profil *
?????
Hanz
Profil
vp
Tohle je HTML text je to tím, že ty odesíláš hodnotu htmlText. Odesílej text a bude to OK.
vp
Profil *
nedari se...
mam UTF 8 kodovani v php, ale nerozumim jak udelat z htmltext - text... to jako ve flashi ?
jestli ano, tak to nema zadny vliv. vyzkouseno.

ach jo, nevim si vubec rady. uz jsem pristoupil i na variantu, ze emailovy klient nebude, a ze udelam jen pomoci tlacitka on(press) {getURL("mailto:mail@mail.cz","","GET");} , jak zde uz nekde bylo popsano, ale to mi taky nefunguje....tak uz nevim co se deje....


diky za kazdou radu :-/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0