Autor Zpráva
pylla
Profil *
kdyz pisu text do dynamic text ve flashi mx
pylla
Profil *
kdyz pisu text do dynamic text ve flashi mx pismem arial CE tak mi to pise normalne znaky ěščřžýáíéůú ale po spusteni ve flash player nebo html....... mi to pise misto ěščřžýáíéúů naky klikyhaky co s tim??? PLS PORADTE...
Hanz
Profil
pylla
Přibal fonty (v panelu properties tlačítko Charset.. a do pole co tam je napiš ty písmena co se ti zobrazují špatně).
pylla
Profil *
kde je to tlacitko v properties charset ve flash mx? ja ho tam nevidim
Hanz
Profil
pylla
Když klikneš na to textové pole tak tam bude.
pylla
Profil *
tam je jen dynamic text pak instance name w h x y pismo velikost pisma a barva tucnost a kurziva charakter position single line var format charakter zarovnani a target
Hanz
Profil
pylla
Soory! Já se sekl. Jmenuje se to Character (já mám totiž Flash 8 a tam už se to jmenuje Embed tak jsem vzpomínal jak se to předtím jmenovalo).
pylla
Profil *
kdyz dam charakter tak tam je zaskrtnuty no charakter. pod tim je all charakter a podtim je only charakter. a kdyz zaskrtnu only cha. tak tam je pole. do toho sem to napsal a pak sem to spustil a misto textu se mi tam objevily jeno íěé a naky dasli. nic jinyho tam nebylo.
Hanz
Profil
pylla
Musaíš ještě vybrat fonty z nabídky. Nebo dát all character, ale nevím jestli je při tét volbě možno přidávat ještě vlastní (možná to půjde i bez vlastních)
pylla
Profil *
pisu pismem arial CE a mam zaskrtnuty all characters. uz to pise nektery znaky ale nepise to napr. ňčřůěďť
Hanz
Profil
pylla
No to musíš doplnit do toho políčka
pylla
Profil *
ale to policko je aktivni jen dkyz zaskrtnu only charakter a mit zaskrtnuty only a all nejde. muzu mit zaskrtnuty jen jedno.
Hanz
Profil
pylla
Tak dej only, vyber ze seznamu balíčky a ještě připiš svoje
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0