Autor Zpráva
organix
Profil
Cau vsetci,
uz som takmer dokoncil svoju prvu stranku, v IE vsetko fungovalo OK, ale problem nastal ked som tu stranku skusil v Mozilla Firefox. Skoro ma porazilo, lebo sa to chovalo uplne inak ako v IE, takze som to preprogramoval ale v tom Firefoxe to stale blbne, tak vas prosim o radu. Tyka sa to casti gallery a tych malich nahladikov, je to naprogramovane tak ze kym sa nenacitaju vsetky male nahladiky tak nezmizne nadpis LOADING, v IE to ide bez problemov ale v Firefoxe to zmizne hned na zaciatku.
Stranka je : http://www.organix.kamdomesta.sk/ a funkciu na ten ramik co ma zminut som pouzil:

onClipEvent (load) {
this.onEnterFrame = function() {
var poslednyNahlad = "newNahlad"+pocetObr;
var loadd = _root.cela[poslednyNahlad].nahladLoad.getBytesLoaded();
var total = _root.cela[poslednyNahlad].nahladLoad.getBytesTotal();
if (loadd == total) {
this.gotoAndPlay("end"); // tuto zmizne ten ramik s textom LOADING
delete this["onEnterFrame"];
}
};

}

Takze moja otazka vlstne znie ci sa pre Firefox programuje inak alebo som urobil niaku chybu.

Dakujem za pomoc.
Leo
Profil
Prohlizec by nemel mit vliv na chod flashe, rekl bych (teda pokud mate v obou flash plugin). Leo
Hanz
Profil
organix
Jak už říkal leo tak prohlížeč na to vliv nemá. Zkontroluj jestli je v obou prohlížečích stejná verze FlashPlayeru.
PS: Já žádný rozdíl mezi načítáním v IE, nebo Firexoxu nevidím.
organix
Profil
aj IE aj Firefox maju najnovsi flash player, je mi jasne ze tie prehravace musia byt rovnake ale nieje to tak, je mi to divne ale proste vo Firefoxe to blbne a v IE nie takze ja uz neviem kde je problem. A to radsej Operu uz ani neskusam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0