Autor Zpráva
Catlover
Profil
Mam taky mozno maly problem...
Chcel by som do jedneho swf(1.swf) pomocou Loader-u pridat dalsie swf(a.swf), v ktorom by bolo .txt (a.txt) a aby v tom 1.swf bol progress bar na loadovanie a.swf. Uz som to skusal viac krat (podla knihy aj podla pdf o AS), ale nikdy to nefungovalo - v 1.swf na mieste kde sa malo nahrat a.swf bola biela plocha a progress bar bol len ako utline. Potom este mam problem dostat a.txt do a.swf, tiez sa tam nic nezobrazi (k tomuto som ale nasiel tu na fore, ze mam text dat loadovat ako premennu, no som zvedavy). Pri componente Loader som vyplnil contentPath na a.swf, ma sa k tomu snad dopisat nejaky AS? skusal som loadvariables a loadMovie, ale to mi pri exporte vypisalo error a samozrejme ze to neslo... a este ten progres bar - componente Loader dam instance name napr. a_loader a potom do parameters k progress b. dam do source a_loader, spravne?
Catlover
Profil
Nikto nic? Nahranie externeho textu som uz vyriesil, ale to nahranie swf do dalsieho swf mi stale nejde. Idem presne podla knihy/tutorialu a nic... :(
Catlover
Profil
je to divne... niekedy to ide a niekedy nie... no ale uz som si to z casti vyriesil...

prosim, zmazat tuto temu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0