Autor Zpráva
Jouda04
Profil *
Zdravim, mam nepekny problem s gotoAndPlay, nefunguje, jak ma, a ja naprosto netusim proc:

a/ na prvnim snimku na hlavni casove ose je podminka, ktera testuje hodnotu promenne a na jejim zaklade preskoci animace na urcity snimek. Napr. if (promenna==1) {gotoAndPlay(2)} else if (promenna==2) {gotoAndPlay(4)} atd. Celkem jsou 4 moznosti, kam preskocit.

b/vsechno funguje jak ma, je to uplne bez problemu, az do chvile, kdy na cilove snimky umistim ruzne MovieClipy. Funkce gotoAndPlay najednou prestava fungovat a preskakuje pouze do cca snimku cislo 5 (z 10 moznych) a u gotoAndPlay(6 az 10) to skoci vzdy na snimek cislo 5.

c/ kazdy MovieClip ma cca 100 framu a obsahuje pouze jediny actionscript, a to stop() na poslednim framu. MovieClipy jsou dohromady 4.

d/ v uvodni podmince problem urcite neni, protoze to nefunguje, ani kdyz ji nahradim prostym gotoAndPlay(x)..

e/ kdyz misto MovieClipu umistim do cilovych poli treba ctverecky, vse funguje bez problemu. Stejne tak, kdyz do nich umistim MovieClipy vsechny 4 stejne, nebo 2*2 ruzne.

f/ Celkovy soubor ma cca 160 kB.

Absolutne netusim, kde by mohl byt problem, proto budu vdecny za jakoukoliv radu. Diky.
FlashManiac
Profil
Zkus to zaadresovat natvrdo _root.gotoAndPlay(snimek) je možné že se ti to hádá.. zkus mi poslat ten kó nebo celou prezentaci...
Sumeragi.Subaru@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0