Autor Zpráva

Profil *
Některé zápisy action scriptu zapsané v časové ose platí pro celou časovou osu,nevím jak je omezit jen na nějaký úsek časové osy.


Předem díky za odpověď.
T3RMiX
Profil
Asi by to chtelo konkretni priklad, jelikoz pokud zapisete AS tak se vztahuje vzdy k prislusnemu casu, pokud v nem nevlivnujete samozrejmne jine casove casti...
FlashManiac
Profil
No záleží na tom co potřebuješ, je samozřejmé, že veškeré proměnné a objekty budou přístupné na celé ose, jakmile je jednou nadeklaruješ.. Abys je zrušil musíš je smazat... delete proměnná

Profil *
Posílám ten konkrétní příklad:vytvořil jsem hru pexeso které se skládá z menu a samotné hry ,ale když tuto hru dohraju a vrátím se do menu kartičky pexesa zůstanou na obrazovce a nemůžu se jich zbavit.
FlashManiac
Profil
A v jaké vrstvě máš ty MC? POkud jsou v jiné než je základní vrstva,tak buď odstran celou vrstvu nebo jeden MC po druhém..Mě to taky tak dělalo...Pokud se loaduje neco do jiné vrstvy tak se to musí odstranit zvlášť...

Profil *
díky

Profil *
Tak nakonec to nefunguje,díky za odpovědi ale nejspíš jsem je napsal špatně,
takže je nechápete.Problém je v tom že potřebuji aby AC zapsaný v jednom snímku časové osy platil pouze pro tento snímek ne pro celou časovou osu.

Předem díky za odpověď.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0