Autor Zpráva
Numira
Profil *
Ahoj, tak jsem se po letech vrátil ke flashi a zdá se, že jsem tak nějak všechno zapomněl. Čili - potřebuju poradit. Vytvořil jsem si externí preloader, který mi načítá jiný swf. Vypadá to asi takto.
preloader.swf (V něm tlačítko na spuštění načítání druhého swf) a teď kámen úrazu. Vytvořil jsem funkci, jenž po stisknutí toho tlačítka spouští ten preloader, po jehož najetí se zobrazí druhý swf, a to takto:
startbutton.onPress = function(){
startPreload("programs/online.swf");
}

to je v cajku, pak volám funkci a jede to v pohodě. Ale já bych teď potřeboval, aby se spustil ten preloader ne na pokyn tlačítka, jak je to výše, ale automaticky po supštění toho swf, v němž je preloader, jestli chápete. A s tím si lámu hlavu už pár hodin... díky za ochotu!

Jde teda o to, aby se funkce startPreload nespouštěla tím tlačítkem (startbutton.onPress), ale automaticky při spuštění.
Hanz
Profil
Tak stačí jen:
startPreload("programs/online.swf");
Numira
Profil *
ač mě tohle také napadlo, tak to nějak nefunguje, respektive při spuštění preloaderu přes to tlačítko to běhá ok, když to udělám, jak píšeš, animačka preloaderu (spolu snabíhajícíma % atd.)jen problikne a po tak 0,5 vteřině zase zmizí. Po nahrání se objeví načítaný swf (samozřejmě se zpožděním).
Numira
Profil *
aha tak už to mám, místo
startbutton.onPress = function(){
startPreload("programs/online.swf");
}

jsem dal
onEnterFrame = function(){
startPreload("programs/online.swf");
}

teď už to funguje. Díky za pomoc.
Andy
Profil *
Cavte mam jednu prosbu!!! mam preloader hotovy ale neviem ho dat na html stranku ... poradte mi ako to mam spravit ... dakujem
Hanz
Profil
Andy
1) Zakládej nové téma!!!!
2) Jak jako dát ho na stránku?
Andy
Profil *
No proste preloader mam ale chcem ho dat na html stranku.ALE neviem ako to dat tak ze preloader sa akoze nacitava ale na hlavnej sranke sa nahravaju data!!! a ked sa uz donahravaju aby preloader skoncil a poslal m na tu hlavnu stranke kde sa nacitavali tie data. MUSIM MAT CELKU STRANKU Z FLASHU CI NIE?
LEBO SOM SKUSAL ASI VSETKY METODY CO MA NAPADLI ALE NIC SOM NEVYMYSLEL.
PORADTE PLS DAKUJEM....
Hanz
Profil
Andy
To jako myslíš, aby loadoval HTML? To nejde.

PS: Nepiš velkými písmeny!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0